رئیس سازمان بهزیستی کشور در جریان بازدید از نمایشگاه های «هم افزائی مدیریت ایران» و «همه با هم» در مصلی تهران گفت: گردآوری اطلاعات مربوط به این فعالیت‌ها می‌تواند در سیاستگذاری کمک زیادی به مدیران کشور کند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی‌محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی کشور در جریان بازدید از نمایشگاه هم‌افزایی مدیریت ایران اظهار کرد: برگزاری این رویداد بسیار غافلگیرکننده بود؛ این رویداد، بسیار اثربخش، مهم و تاثیرگذار در ذهن مخاطبین است زیرا اصناف و گروه‌های مختلف در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: افتخار می‌کنیم که کشور در زمینه‌های مختلف از جمله سبک زندگی، پزشکی، محیط زیست، جوانی جمعیت و خانواده ظرفیتی را دارد که گروه‌های مختلف در این نمایشگاه به صورت مردمی و خودجوش، در امور زیرساختی، پژوهشی و ترویجی فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان بهزیستی ادامه داد: گردآوری اطلاعات مربوط به این فعالیت‌ها می‌تواند در سیاستگذاری کمک زیادی به مدیران کشور کند؛ به نظرم مستندسازی این نمایشگاه، اهمیت فراوانی دارد؛ در همین راستا سازمان بهزیستی ۵۰ نفر از بهترین کارشناس‌های استانی خود را از سراسر کشور فراخوان کرده است که در نمایشگاه حضور دارند و برداشتی از تمام اجزا و جغرافیای نمایشگاه خواهند داشت.

گفتنی است؛ بیش از ۵۰ نفر از مدیران و کارشناسان سازمان بهزیستی در فضایی تعاملی ۸۰۰ غرفه از گروه های مردمی حاضر در نمایشگاه را بازدید کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =