مراسم احیا ویژه ناشنوایان در رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی

محافل ویژه شب‌های قدر برای زائران ناشنوا، از ساعت ۲۱:۴۵ در رواق حضرت زهرا (س) بارگاه رضوی برپا می‌شود و و به طور همزمان از شبکه سلامت پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، مراسم احیا ویژه ناشنوایان در رواق حضرت زهرا(س) حرم مطهر رضوی با مشارکت سازمان بهزیستی کشور، تولیت آستان قدس رضوی، بسیج صدا و سیما و شبکه سلامت برای بهره‌مندی ناشنوایان از مراسم معنوی شب‌های قدر همراه با حضور مترجم ناشنوایان برگزار و به طور همزمان از شبکه سلامت پخش خواهد شد.

مراسم احیا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان ویژه ناشنوایان، با قرائت کلام الله مجید و زمزمه فرازهای دعای جوشن کبیر توسط «سید علی‌اکبر عبدالقادری» آغاز خواهد شد و در ادامه پس از مداحی «احمد واعظی» مراسم قرآن به سر، توسط حجت‌الاسلام «عبدالکریم عابدینی» اجرا می‌شود.

در شب احیای بیست‌ویکم «کاظم ضمیرخورسندی» ذاکر محفل خواهد بود و «محمود کریمی» نیز همراه با این زائران، دعای جوشن کبیر را قرائت خواهد کرد؛ همچنین حجت‌الاسلام «احمد مروی» تولیت آستان قدس رضوی در این مراسم، به ایراد سخنرانی و اجرای مراسم قرآن‌به سر می‌پردازد.

در شب بیست و سوم ماه مبارک نیز «سید علی‌اکبر عبدالقادری» و «کاظم ضمیرخورسندی» دعای پرفیض جوشن کبیر را زمزمه می‌کنند و پس از مداحی «امیر عارف» مراسم قرآن‌به‌سر با حضور حجت‌الاسلام «مسعود عالی» برگزار می‌شود.

کد خبر 77066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =