آغاز به کار سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی از امروز

سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی از امروز ۸بهمن ماه با هدف معرفی افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش سازمان بهزیستی به متقاضیان نیروی کار، راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛«محمدحسن صافی» رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور با اعلام این خبر گفت:با عنایت به دستور ویژه رئیس جمهور در گرامیداشت روز جهانی افراد معلولیت؛مبنی بر ارائه فهرستی از افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی  به منظور در اولویت قرار گرفتن اشتغال آنان؛سازمان بهزیستی سامانه ای تحت عنوان«سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی»را با کمک کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای،راه اندازی کرده است.

وی افزود:این سامانه به نشانی http://www.jobwo.ir/ از امروز (۸ بهمن ماه) آماده ثبت نام از افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی است و تنها  یک خط تلفن همراه برای ثبت نام افراد کافی است.کسانی که در سامانه ثبت نام می کنند حتما باید افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی باشند و اطلاعات ثبت نام کنندگان با بانک اطلاعات مددجویان بهزیستی مطابقت داده می شود .

صافی گفت:در گام بعدی،افرادی که اطلاعات آنها  در سامانه ثبت شده است به دو گروه تقسیم می شوند: کسانی که دارای مدرک دانشگاهی هستند و کسانی که مدارک فنی و حرفه ای دارند. این دو گروه  برای ۴ مدل اشتغال دولتی(جذب ۳ درصدی)،خصوصی ،کارفرمایی و خویش فرمایی معرفی خواهند شد.

کد خبر 72632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =