درآمدهای آواهای انتظار ویژه محرم همراه اول به سازمان بهزیستی اهدا می‌شود

درآمدهای آواهای انتظار ویژه محرم همراه اول به سازمان بهزیستی اهدا می‌شود. تمامی مشترکان همراه اول با فعالسازی این آواها می‌توانند در این طرح خیرخواهانه شرکت کنند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران،همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری برای سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) آواهای انتظار ویژه این ماه شامل «سلام بر محرم با صدای مهدی میرداماد و کد ۱۸۴۷۲»، «مقتل امام حسین با صدای نادر جوادی اردبیلی و کد ۴۶۷۶۰»، «ارباب عاشقی با صدای محسن ابراهیم زاده و کد ۱۴۲۴۹»، «سلام آقا با صدای حسین خلجی و کد ۲۶۴۹۰»، «اباعبدالله با صدای میثم خدادوست و کد ۱۵۷۰۹» و «ای ارباب دلم با صدای محمدحسین حدادیان و کد ۱۰۶۵۴» را برای تمام مشترکان خود در نظر گرفته است.

اهدای درآمد آواهای انتظار ویژه محرم همراه اول به بهزیستی

مشترکان این اپراتور با ارسال کد هر آوا به شماره ۸۹۸۹ می‌توانند آن را فعال کنند. پس از این که سرویس آوای انتظار روی خط کاربر فعال شد، افرادی که با این کاربر تماس بگیرند در زمان انتظار به جای شنیدن بوق معمولی، آهنگ انتخاب شده توسط کاربر را خواهند شنید. برای استفاده از این سرویس به اعمال تنظیمات خاصی روی گوشی نیازی نبوده و با هر نوع موبایلی می‌توان از آنها بهره‌مند شد.

هزینه ماهیانه این آواهای ویژه که به مناسبت ماه محرم ارائه شده 300 تومان بوده که با تفاهم صورت گرفته به سازمان بهزیستی اهدا  خواهد شد.

کد خبر 41715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =