معاون پیشگیری بهزیستی استان اردبیل، گفت: طرح ملی مشارکت های اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) با حضور تسهیل گران اجتماعی پایگاه های اجتماعی بهزیستی در سطح استان کلید خورد و این طرح از ابتدای تیرماه به صورت عملیاتی در این پایگاه ها اجرا خواهد شد.

طاهره رزاق پور در افتتاحیه طرح ملی مشارکت های اجتماعی نوجوانان ایران در استان اردبیل گفت: طرح ملی مشارکت های اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) با حضور تسهیل گران اجتماعی پایگاه های اجتماعی بهزیستی در سطح استان کلید خورد و این طرح از ابتدای تیرماه به صورت عملیاتی در این پایگاه ها اجرا خواهد شد.

معاون پیشگیری بهزیستی استان اردبیل، تصریح کرد: دوره های توجیهی این طرح با حضور تسهیل گران پایگاه های اجتماعی بهزیستی به صورت دو روزه در دو بخش شهرستان های مرکزی و جنوبی استان در مرکز اردبیل و بخش دیگر در شهرستان بیله سوار با مشارکت تسهیل گران شهرستان های شمالی استان برگزار خواهد شد.

رزاق پور، افزود: البته این طرح در 3 سال اخیر به صورت محدود در 3 شهرستان و با مشارکت آموزش و پرورش در سطح مدارس استان اجرا می شد که از امروز این طرح به صورت محله ای و منطقه ای عملیاتی خواهد شد.

این مقام مسئول، اظهار داشت: پایگاه های سلامت اجتماعی بهزیستی در حاشیه شهرها و مناطق آسیب پذیر سطه شهرها مستقر هستند و تسهیل گران در دو گروه آقایان و خانم ها به تشکیل گروه های اقدام خواهند کرد.

وی، عنوان کرد: مهارت آموزی برای ارائه پروژه های مشارکتی به خود نوجوانان با محوریت شناسایی و حل مشکلات از مهمترین اهداف این طرح در سطح ملی که در استان اردبیل نیز از ابتدای تیرماه عملیاتی خواهد شد.

معاون پیشگیری بهزیستی استان اردبیل، اعلام کرد: سابقه اجرای طرح در مدارس نمونه بارز برای اجرای این طرح در سطح محلات و مناطق آسیب پذیر شهر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =