پیام تبریک دکتر حیدری مدیرکل بهزیستی البرز به مناسبت تبریک روز خبرنگار

۱۷ مرداد روز خبرنگار، روزی است که گویی قلم، این مقدس‌ترین عامل سوگند آسمانی بار دیگر به مظهر درخششی تبدیل شده که حکایت‌گر زندگی تابناک رهپویانی می‌شود که همواره با قلم پیوندی جاودانه بسته‌اند.

به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار دکتر اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز پیامی بدین مضمون صادر کرد:

«ن والقلم و ما یسطرون» سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

۱۷ مرداد روز خبرنگار، روزی است که گویی قلم، این مقدس‌ترین عامل سوگند آسمانی بار دیگر به مظهر درخششی تبدیل شده که حکایت‌گر زندگی تابناک رهپویانی می‌شود که همواره با قلم پیوندی جاودانه بسته‌اند.

روز خبرنگار، سرود ماندن در ورطه نوشتن، حکایت پابرجایی در دنیای کلمات و واژه‌ها و عامل تابندگی دگرباره اندیشه‌های انسانی است.

این روز، روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند.

طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد.

خبرنگاران به راستی تجسم امانتداری، مسئولیت پذیری، تعهد، دلسوزی و وظیفه شناسی اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار ، نقش بسزایی در ارتقای آگاهی در جامعه دارند و با رشد آگاهی مردم نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای به عنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح خدمات ارکان حاکمیت ، دولت و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفاء می‌کنند و زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید "صارمی" و شهدای خبرنگار و نکوداشت استادان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و همه عزیزانی که در جهت رشد و شکوفایی فرهنگ ، آگاهی مردم عزیز و اعتلای کشور در راستای اهداف سازمان بهزیستی و بهتر زیستن مردم ، تلاش بی وقفه دارند و بدون توجه به سختی‌های موجود در این عرصه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و نخواهند کرد، تشکر و قدردانی می‌نمایم و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) پیروز و سربلند باشند.  

کد خبر 21255

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک