« سیده فاطمه قائمی » سرپرست اداره بهزیستی شهرستان گلپایگان شد 

دکتر مرضیه فرشاد  مدیر کل بهزیستی استان اصفهان  طی حکمی « سیده فاطمه قائمی » را به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان گلپایگان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، دکتر مرضیه فرشاد  طی حکمی « سیده فاطمه قائمی » را به عنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان گلپایگان منصوب کرد. 
متن حکم به شرح زیر است:
سرکار خانم سیده فاطمه قائمی
با سلام و احترام
  ضمن تشکر از زحمات شما در سمت قبلی و نظر به تعهد، تجربه وتخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست اداره بهزیستی شهرستان گلپایگان منصوب می گردید. انتظار دارد با توجه به ویژگیهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن شهرستان و بهره مندی از دانش و تجربیات ارزنده کارکنان بستر مناسب را برای ارائه خدمت خالصانه به گروههای هدف و افزایش رضایت مندی آنان فراهم نموده و با استفاده از همه ظرفیت ها و افراد تاثیرگذار به خصوص مشارکت خیرین و نیکوکاران اقدامات موثری در توسعه خدمات بهزیستی از جمله کاهش معلولیتها و آسیب های اجتماعی انجام داده و با گسترش برنامه های اجتماع محور نسبت به ارتقاء شاخص های رفاه اجتماعی در منطقه بر اساس سیاستگذاری های سازمان بهزیستی کشور تلاش نمایید، امید است با استعانت از خداوند سبحان در انجام وظایف محوله موفق وموید باشید.
                                                                                                    دکتر مرضیه فرشاد             
                                                                                        مدیر کل بهزیستی استان اصفهان

کد خبر 12693

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

خدمات بهزیستی