پاکدشت| مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یادگار امام (ره) کارکنان بهزیستی

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج یادگار امام (ره) کارکنان بهزیستی شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این مراسم با حضور نادره افشارها رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت، علی کردبچه فرمانده بسیج ادارات شهرستان پاکدشت، اردستانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی، معاونین حوزه های مختلف بهزیستی  برگزار شد.  

 نادره افشارها رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توجه و رسیدگی به آسیب های اجتماعی، امروزه وظیفه بسیج در سازمانی مثل سازمان بهزیستی سخت و دشوار است.

فرمانده بسیج ادارات شهرستان پاکدشت  ضمن قدردانی از زحمات خانم افشارها  گفت: در جبهه مقاومت و در جبهه جنگ سخت در برابر دشمن، هستند کسانیکه واقعاً دل و جان در طبق اخلاص گذاشته اند و ایستادگی می کنند. نگاه و رویکرد بسیج که برخاسته از منویات شامخ مقام معظم رهبری هست به پایگاههای مقاومت در اقشار مختلف، نگاه پیاده نظام جبهه جنگ فرهنگی و جبهه جنگ نرم هست مخصوصاً در حوزه آسیب های اجتماعی که در نقاط مختلف کشور موجود بوده و شهرستان ما نیز مبرا از این آسیب ها نیست.

در پایان این مراسم، از زحمات امیر اسمعیلی، فرمانده سابق پایگاه مقاومت یادگار امام (ره) بهزیستی پاکدشت تقدیر بعمل آمد و طی حکمی از سوی علی کردبچه  مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان شهرستان پاکدشت، مراد سیفی به عنوان فرمانده جدید این پایگاه منصوب گردید.

در حاشیه این مراسم به مناسبت هفته عفاف و حجاب، اردستانی به نقش مهم عفاف و حجاب در زندگی فردی و اجتماعی اشاره و عنوان کرد: انتظار می رود با اجرای صحیح حجاب و عفاف، جلوی آسیب های اجتماعی را بگیریم که این امر در نهایت شادی مردم و ارتقاء امنیت اجتماعی را به همراه دارد  کردبچه مسئول بسیج ادارات گفت : ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ضامن تحکیم بنیان خانواده و در نهایت افزایش امنیت اجتماعی است.

نادره افشارها رئیس بهزیستی با اشاره به اینکه رعایت حجاب و عفاف به عنوان میراث گرانبهای اهل‌بیت(ع) یک تکلیف الهی و دینی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد چراکه در سایه حفظ حرمت‌ها و شئونات اسلامی است که دایره گناه روز به روز کوچکتر شده و معنویت و نشاط در جامعه گسترش می‌یابد.

در پایان این مراسم از بانوان باحجاب برتر خانم توسط فرماندار شهرستان پاکدشت و از طرف پایگاه بسیج یادگار امام (ره) تقدیر شد.

کد خبر 84222

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد