از ابتدای سال تاکنون ۴۷۶ واحد مسکونی به جامعه هدف بهزیستی واگذار شده است

در سومین روز از دهه مبارک فجر ، آیین واگذاری همزمان ۱۳۸ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی مازندران در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر محمود حسینی پور استاندار مازندران، ثلاثی دستیار ویژه استاندار ، حجت الاسلام والمسلمین عالی مشاور استاندار مازندران ، دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران، دکتر نوبخت فرماندار ساری و دیگر  مسوولین استانی و شهرستانی به صورت وبیناری با شهرستان ها و  نمادین در روستای شبکلا شهرستان ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فریبا بریمانی، مدیرکل بهزیستی مازندران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت امیرالمومنین (ع)، گفت: سازمان بهزیستی مولود انقلاب اسلامی و تنها سازمان دولتی حمایتی تخصصی است که وظایف متعدد را برعهده دارد.
وی با بیان اینکه در ایام الله دهه فجر ۲۱۰ پروژه بهزیستی مازندران به بهره برداری می رسد، افزود: این پروژه ها شامل افتتاح مراکز مشاوره و خدمات  روانشناختی، افتتاح مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی درمان اعتیاد، طرح‌های اشتغال و مسکن مددجویی در سراسر استان مازندران است.
دکتر بریمانی با بیان اینکه ۱۳۸ واحد مسکونی جامعه هدف بهزیستی به مناسبت ایام الله دهه فجر به صورت همزمان در سراسر استان به بهره برداری رسید، ادامه داد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض به جامعه هدف اعطا شده است.
مدیرکل بهزیستی مازندران تامین مسکن را یکی از اهداف بهزیستی در راستای توانمندسازی اقتصادی  جامعه هدف برشمرد و گفت: تاکنون ۴۷۶ واحد مسکونی واگذار شده و مابقی نیز در مراحل ساخت قرار دارند.
وی با تشکر و قدردانی از حمایت های استاندار مازندران ، افزود: اولویت سازمان در تامین مسکن خانواده های دارای دو عضو معلول و بالاتر و خانواده های فاقد مسکن می باشد.
دکتر بریمانی  با بیان اینکه تعهد بهزیستی مازندران در سال جاری، ایجاد  ۴۱۰۳ شغل می باشد، ادامه داد:  از ابتدای سال تاکنون ۴۳۵۰ طرح اشتغالزایی راه اندازی شده که ۱۱۰ درصد از تعهدات بهزیستی مازندران در این حوزه محقق شده است.
مدیرکل بهزیستی مازندران  اشتغالزایی برای جامعه هدف را یکی دیگر از ارکان توانمندسازی برشمرد و بیان کرد: در ایام الله دهه فجر ۶۰ طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

کد خبر 73119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد