نتایج ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر طلوع اعلام شد

آراء هیات داوران ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر افراد دارای معلولیت (طلوع) زنجان ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ اعلام شد.

آراء هیات داوران ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر افراد دارای معلولیت (طلوع) زنجان ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ 
نخست بخش کودک و نوجوان: 
الف) بخش پوستر و بروشور 
هیات داوران در این بخش، یک برگزیده دارد.
جایزه این بخش، شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی  اهداء می شود به طراح پوستر و بروشور نمایش مبارک و پهلوان پنبه، آقای مجید رنجبرپور، از شهرستان بناب (آذربایجان شرقی)
ب) موسیقی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به طراحان موسیقی نمایش "شهر اسباب بازی ها" آقای زهیر فروتن وخانم مدیا دلاوری از زنجان
رتبه دوم موسیقی  
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی  اهداء می شود به نوازندگان موسیقی نمایش مبارک و پهلوان پنبه آقایان مجید رنجبرپور و نوید فرهادی از بناب (آذربایجان شرقی)
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخارو هدیه نقدی  اهدا می شود به سازنده و مجری موسیقی نمایش چند پرنده رنگارنگ، آقای غلامرضا گورکانی از زنجان  
 
چهره پردازی
 
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزیده دارد: 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی  اهداء می شود به طراح چهره پردازی نمایش شهر اسباب بازی ها خانم فایزه خلفی از زنجان

 
بخش طراحی لباس 
هیات داوران در این بخش دو برگزیده دارد: 
الف) رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح لباس نمایش هتل پرنده، سرکار خانم بیتا محمد امینی از مهاباد (استان آذربایجان غربی)
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به  طراح لباس نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم سمیه میرزائی صبور از زنجان
 
طراحی صحنه
 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح صحنۀ نمایش چند پرندۀ رنگارنگ سرکار خانم ژیلا کبودوند از زنجان 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح صحنه نمایش شهر اسباب بازی ها، سرکار خان محبوبه نوری از زنجان
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار وهدیه نقدی  اهداء می شود به طراح صحنه نمایش مبارک و پهلوان پنبه آقای صادق شهبازی از بناب (استان آذربایجان شرقی)
طراحی سیماچه و عروسک 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی اهداء می شود به سازندۀ عروسک های نمایش مبارک و پهلوان پنبه، سرکار خانم فاطمه اعزازی از بناب (استان آذربایجان شرقی). 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به سازندۀ عروسک نمایش چند پرندۀ رنگارنگ، آقای رسول صالحی از زنجان 
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح و سازنده عروسک های نمایش هتل پرنده سرکار خانم شادی پاکزاد از مهاباد (استان آذربایجان غربی)
بازیگری 
الف) بازیگری مرد 
۱-بازیگری همراه 
هیات داوران در این بخش سه برگزیده دارد: 
الف) رتبه سوم 
 جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی به طور جداگانه اهداء می شود:

۱- بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها، آقای جلال بیات از زنجان

۲- بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها، آقای علیرضا بیات از زنجان
ب) رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش مبارک و پهلوان پنبه، آقای یزدان بشیرپور از بناب (استان آذربایجان شرقی)
۲-بازیگری مرد جسمی-حرکتی 
هیات داوران در این بخش نیز دو برگزیده دارد 
الف) رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش هتل پرنده، آقای میلاد شاه محمدی از مهاباد (استان آذربایجان غربی)
ب) رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها، آقای ولی عباسی از زنجان
۳-بازیگری مرد، ذهنی 
الف) تقدیر گروهی 
هیات داوران به اتفاق آراء از گروه بازیگران نمایش چند پرنده رنگارنگ، با اهداء لوح تقدیر وهدیه نقدی به طور جداگانه از بازیگران نمایش قدردانی به عمل می آورد: 

آقایان 
۱) مجید فتحی 
۲) احسان محمدی 
۳) محمود جزء فلاح 
۴) مهدی محمدی 
۵) مرتضی فضل الهی 
۶) علی حق وردی 
۷) حسین عزیزی 
۸) محمدرضا قربانی 
رتبه سوم 
هیات داوران در این بخش دو برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به 
۱) آقای امیرحسین خلفی بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها از زنجان 
۲) آقای ایمان قادرزاده بازیگر نمایش هتل پرنده از مهاباد (استان آذربایجان غربی)  
بازیگری مرد اختلال شنوایی 
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به آقای امیر شهبازنژند بازیگر نمایش مبارک و پهلوان پنبه از  بناب (استان آذربایجان شرقی)

بازیگری زن
بازیگری همراه
هیات داوران در این بخش تنها دو برگزیده دارد
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی بطور جداگانه اهدا می شود به
1)بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم سمیه میرزایی صبور از زنجان.
2) بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم هانیه عیوضی از زنجان.
 
بازیگری زن
جسمی-حرکتی
رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش مبارک و پهلوان پنبه سرکار خانم زینب شتاب از بناب (استان آذربایجان شرقی)
رتبه دوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم شقایق اسکندری از زنجان
رتبه نخست
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم حدیث همتی از زنجان
بازیگری زن، ذهنی
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزده دارد
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به سرکار خانم لیلا فیوجی از زنجان
بازیگری زن اختلال بینایی
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزیده دارد
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها سرکار خانم زینب رفیعی از زنجان
بخش کودک  و نوجوان
هیات داوران در این بخش سه برگزیده دارد
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی بطور جداگانه اهداء می شود به:
1)بازیگر نمایش دختر دوچرخه دور زدن، سرکار خانم آیناز سعیدی از بناب (استان آذربایجان شرقی)
2)بازیگر نمایش دختردوچرخه دور زدن، آقای فربد محمدی از بناب (استان آذربایجان شرقی).
3) بازیگر نمایش شهر اسباب بازی ها،آقای عرشیا الوانی از زنجان.
نمایشنامه نویسی
رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به نویسندۀ نمایشنامه شهر اسباب بازی ها، آقای ظهیر فروتن از زنجان
رتبه دوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به نویسنده نمایشنامه هتل پرنده سرکار خانم شادی پاکزاد از مهاباد (استان آذربایجان غربی)
رتبه نخست
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به نویسنده نمایشنامۀ چند پرنده رنگارنگ، آقای رسول صالحی از زنجان.
کارگردانی
رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به کارگردان نمایش هتل پرنده، سرکار خانم بیتا محمدامینی از مهاباد (استان آذربایجان غربی).
رتبه دوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به کارگردان نمایش چند پرنده رنگارنگ آقای رسول صالحی از زنجان.
رتبه نخست
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهدا می شود به کارگردان نمایش دختر، دوچرخه دور زدن، آقای اللهیار محمدی، بناب (استان آذربایجان شرقی).
نمایش های برگزیده
دو نمایش برگزیده هیات داوران در این بخش عبارتند از:
1)چند پرنده رنگارنگ، به کارگردانی آقای رسول صالحی از زنجان.
2) نمایش دختر، دوچرخه دور زدن، به کارگردانی اللهیار محمدی از بناب آذربایجان شرقی

بخش بزرگسالان
1)پوستر و بروشور
هیات داوران در این بخش یک برگزیده دارد
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به طراح پوستر و بروشور نمایش ساعت 5، آقای آلپ رجب علی زاده از اردبیل
2) نور
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به طراح نور نمایش دوست ندارم خواب ببینم، آقای سعید چگینی از قزوین
3)موسیقی
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزیده دارد:
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به آهنگساز نمایش همزاد و ناگهان روزی همزاد آقای محسن محمدقلی، قزوین
4) طراحی چهره پردازی
رتبه سوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهداء می شود به طراح چهره پردازی نمایش شب بخیر نیویورک آقای علی عباسی از زنجان
رتبه دوم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی ریال اهداء می شود به سازنده افکت و موسیقی نمایش قدم نورسیده، آقای محمدمهدی رستمی از(آذربایجان غربی)
رتبه نخست
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهداء میشود به طراح چهره پردازی و ناگهان روزی همزاد، سرکار خانم سمیرا جمالی از قزوین

۵) طراحی لباس 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و  میلیون هدیه نقدی اهداء می شود به طراح لباس نمایش قدم نورسیده، آقای رضا لطفی از(آذربایجان غربی 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی  اهداء می شود به طراح لباس نمایش شب بخیر نیویورک آقای علی عباسی از زنجان
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار وهدیه نقدی  به نمایش دوست ندارم خواب ببینم سرکار خانم معصومه پیرولی، از قزوین 
 ۶) طراحی صحنه 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح صحنه نمایش گنجشک ها پشت پنجره آقای قربان شعبانی از قزوین 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به طراح صحنه دوست ندارم خواب ببینم، آقای سعید چگینی از قزوین
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به طراح صحنه نمایش و ناگهان روزی همزاد، آقای پویان نقی زاده از قزوین  
 
۷) بازیگری 
بازیگری مرد 
بازیگری همراه 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی  اهداء می شود به بازیگر نمایش گنجشک ها پشت پنجره، آقای محمد زارعی از قزوین 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی  اهداء می شود به بازیگر نمایش عاقبت پس انداز، آقای جلال محمدلو کسانق از اردبیل
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار وهدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک، آقای علی عباسی از زنجان 
۸) بازیگری مرد جسمی-حرکتی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی  اهداء می شود به بازیگر نمایش عاقبت پس انداز، آقای حسن عیسی زاده از اردبیل  
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش و ناگهان روزی همزاد، آقای حسین طارمیان از قزوین
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک آقای محسن نوروزی از زنجان
۹) بازیگری مرد ذهنی  
هیات داوران به اتفاق آراء با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی به طور جداگانه به هریک از بازیگران گروه نمایش عاقبت پس انداز از اردبیل، قدردانی به عمل می آورد.   
آقایان 
۱) آقای مهدی حسن بخشی 
۲) مهدی عمرانی پریخانی 
۳) کاظم ابراهیمی 
۴) حسین همت اوغلی 
۵) مهرداد اسماعیلی 
۶) عظیم نیازی 
۷) رضا موسی زاده 
۸) غلامرضا موذن زاده 
۹) شهرام بیوک آقازاده 
۱۰) خانم معصومه حسین زاده ایوان لو 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش دوست ندارم خواب ببینم، آقای صالح هندو پور از قزوین
۱۰) بازیگری مرد اختلال بینایی 
هیات داوران در این بخش تنها یک برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش ساعت ۵، آقای کریم شعبان علی زاده از اردبیل  
 
۱۱) بازیگری مرد، اختلال شنوایی 
هیات داوران در این بخش نیز یک انتخاب دارد 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخارو هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش خیر نبینی سعیده، آقای مسعود پاکتی از زنجان 
۱۲) نانیسم مرد 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش گنجشک ها پشت پنجره، آقای نیما صحرایی از قزوین
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک آقای نوید چهران از زنجان
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش گنجشک ها پشت پنجره به آقای غلام قلندری از قزوین
۱۳) بازیگری زن 
بازیگری همراه 
هیات داوران در این بخش نیز تنها یک برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش خیر نبینی سعیده سرکار خانم مینا عبادی از زنجان
۱۴) بازیگری زن جسمی-حرکتی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک، سرکارخانم حدیث ابوالحسنی از زنجان
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و  میلیون هدیه نقدی اهداء می شود به بازیگر نمایش گنجشک ها پشت پنجره، سرکار خانم ساناز چگینی از قزوین 
رتبه نخست  
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به بازیگر نمایش و ناگهان روزی همزاد سرکار خانم سمیرا جمالی از قزوین 
۱۵) بازیگری زن، ذهنی 
هیات داوران در این بخش نیز یک برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش دوست ندارم خواب ببینم، سرکار خانم نگین شکری از قزوین

۱۶) بازیگری زن اختلال شنوایی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و  میلیون هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش قدم نورسیده، سرکار خانم ستاره حاضر وظیفه از آذربایجان غربی  
رتبه دوم  
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدیاهدا می شود به بازیگر نمایش قدم نورسیده، سرکار خانم زهرا اسم خانی از آذربایجان غربی 
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش قدم نورسیده سرکار خانم سمیه صدیقی از آذربایجان غربی 
۱۷) بازیگری زن اعصاب و روان 
هیات داوران در این بخش نیز تنها یک برگزیده دارد.  
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود، به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک، خانم زهرا انصاری از زنجان 
۱۸) نانیسم زن 
هیات داوران در این بخش یک برگزیده دارد 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش شب بخیر نیویورک، سرکار خانم پریسا آقایی از زنجان
۱۹) کودک ونوجوان 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر  هدیه نقدی اهدا می شود به بازیگر نمایش دوست ندارم خواب ببینم سرکار خانم سمیه شفیعی از قزوین 
۲۰) نمایشنامه نویسی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر وهدیه نقدی اهدا می شود به نویسندۀ نمایشنامه شب بخیر نیویورک، آقای علیرضا فرید راد از زنجان 
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به به نویسنده نمایشنامه گنجشک ها پشت پنجره آقای مرتضی اسدی مرام از قزوین  
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به نمایش دوست ندارم خواب ببینم سرکار خانم لیلا روغن گیر قزوینی از قزوین  
۲۱) کارگردانی 
رتبه سوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به  کارگردان نمایش خیر نبینی سعیده، آقای اصغر محمدی از زنجان
رتبه دوم 
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و هدیه نقدی اهدا می شود به کارگردان نمایش دوست ندارم خواب ببینم، آقای سعید چگینی از قزوین
رتبه نخست 
جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و هدیه نقدی اهدا می شود به کارگردان نمایش گنجشک ها پشت پنجره، آقای غلام قلندری از قزوین 
نمایش های برگزیده هیات داوران در این بخش، عبارتند از: 
۱) نمایش دوست ندارم خواب ببینم به کارگردانی سعید چگینی از قزوین 
۲) نمایش قدم نو رسیده به کارگردانی آقای یاسر رستمی از آذربایجان

هیات داوران ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر افراد دارای معلولیت (طلوع) ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ زنجان 
۱) هما جدیکار 
۲) دکتر حمید کاکاسلطانی 
۳) دکتر قطب الدین صادقی   
آثار برگزیده مسابقه نمایشنامه نویسی ششمین جشنواره منطقه ای تئاتر افراد دارای معلولیت طلوع ۲۲ لغایت ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱_ زنجان 
به قرار زیر است: 
در پی فراخوان جشنواره، از بین آثاری که به دفتر جشنواره ارسال گردیده بود هیئت داوران در نهایت دواثر را برگزیدند و شایسته تقدیر دانستند: 
۱- خط پایانی نیست، نوشته سرکار خانم لیلا روغنگیر قزوینی 
۲-  روز نرگس، نوشته آقای شهریار نیریز نقدهی 
هیات داوران 
آقای خسرو حکیم رابط 
آقای شهرام کرمی 
آقای دکتر مهدی نصیری

کد خبر 68242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد