پیام مدیرکل بهزیستی مازندران به مناسبت هفته و روز جهانی ناشنوایان

دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران به مناسبت گرامیداشت هفته ملی و روز جهانی ناشنوایان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسمه تعالی
ناشنوایان در دنیای پر از سکوت خود نگاهی مملو از احساس و سرشار از صداقت دارند که پیام آن را را باید از دریچه چشمانشان دریافت. انگشتشان ، کلامشان است و عمق چشمانشان حکایت از اراده ی قوی آنان دارد که مصائب معلولیت را به چالش کشیده و با سکوت خود آهنگ کلام را به گیتی رسانده اند ، هر روز بر توانمندی خود افزوده تا به همگان ثابت شود که معلولیت محدودیت نیست و چه هنرمندانه با زبان اشاره، پیام سکوت پرمعنای خویش را بیان می کنند .

هفته و روز جهانی ناشنوایان امسال با شعار "پیش به سوی جوامعی با مشارکت همه" فرصت مغتنمی است تا توجه عموم مردم و مسوولین نسبت به نیازهای ناشنوایان جلب شود و احقاق حقوق آنان، شناسایی و رفع مشکلات و موانع در زندگی روزانه، فراهم آوردن شرایط زیست برابر با سایر افراد جامعه مورد توجه قرار گیرد. تحقق کامل این اهداف در راستای حمایت از افراد دارای معلولیت با ایجاد همراهی و همدلی آحاد جامعه ، مراکز غیر دولتی و دستگاه ‏های اجرایی نسبت به قوانین مرتبط با افراد دارای معلولیت و حمایت نهادهای نظارتی جهت ارزیابی و نظارت صحیح بر حسن اجرای این قوانین خواهد بود.

اینجانب هفته و روز جهانی ناشنوایان را به تمامی ناشنوایان و کم شنوایان گرامی، خانواده محترم آنان و جامعه هدف بهزیستی ، تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امیدوارم در راستای تحقق اهداف سازمان بهزیستی ، شاهد ارتباط موثر با افراد دارای معلولیت شنوایی، حضور فعال و موفقیت آنان در جامعه باشیم.
دکتر فریبا بریمانی 
مدیر کل بهزیستی مازندران

کد خبر 66071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد