فراخوان تاسیس مرکز نگهداری میان مدت کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست مبتلا به اختلال مصرف مواد در استان خوزستان

اداره کل بهزیستی استان خوزستان در نظر دارد ،مجوز تاسیس و فعالیت مرکز نگهداری میان مدت کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست مبتلا به اختلال مصرف مواد با ظرفیت ۲۰ نفر را به اشخاص حقیقی یا حقوقی واگذار نماید.

اداره کل بهزیستی استان خوزستان در نظر دارد ، بر اساس قانون تشکیل سازمان بهزیستی مصوب سال ۱۳۵۹ شورای انقلاب و بند ۲ ماده ۲۶ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت مصوب ۱۳۸۰/۱۱/۲۷  مجلس شورای اسلامی و آیین نامه های داخلی کمیسیون ماده فوق ، قانون حمایت از اطفال و نوجوانان و آیین نامه ماده ۶ این قانون و ماده ۷۸ جدول ۱۵ ردیف ۶ افزایش حمایت از معتادان در قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، مجوز تاسیس و فعالیت مرکز نگهداری میان مدت کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست مبتلا به اختلال مصرف مواد با ظرفیت ۲۰ نفر را به  اشخاص حقیقی یا حقوقی واگذار نماید.

هدف اصلی تاسیس این گونه مراکز افزایش حمایت اجتماعی و دسترسی به خدمات تخصصی ،آموزشی و حمایتی در راستای پیشگیری ،کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی گروه هدف میباشد.

لذا افراد علاقمند که دارای شرایط عمومی و تخصصی به شرح ذیل می باشند، می توانند به حوزه امور اجتماعی دفتر امور آسیب دیدگان اجتماعی اداره بهزیستی شهرستان اهواز واقع در کمپلو مراجعه و درخواست خود را ارائه نمایند.

کد خبر 65964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد