تمام توان خود را برای ایجاد امید آفرینی در جامعه بکار بسته ایم

«وجیهه محمدی فلاح» مدیر کل بهزیستی استان البرز به همراه معاونین خود درخصوص مسائل و چالش های بین حوزه ای با دکتر «حسین فاضلی» رئیس کل دادگستری استان البرز  دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛ «وجیهه محمدی فلاح» مدیرکل بهزیستی استان البرز ضمن ارائه گزارش مبسوطی از خدمات و فعالیت های بهزیستی با اعلام اینکه اعتبارات مناسبی برای تأمین مسکن مددجویان ارائه می شود گفت: اعتبارات ملی خوبی از جمله ۷۰میلیارد ریال دراین زمینه جذب شده ولی مشکل اساسی آن است که مددجویان بهزیستی توان خرید ندارند و باید اقدامات مؤثری برای تأمین ودیعه مسکن آنان داشت.

وی ادامه داد: چراکه ودیعه های مسکن نسبت به سه سال پیش افزایش یافته و جامعه هدف بهزیستی توان تأمین آن را ندارند و با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم میکنند.

وی با تأکید بر فرمایشات رهبرمعظم انقلاب(مدضله العالی) مبنی بر امید آفرینی گفت: این مهم شعار دولت محترم سیزدهم هم بوده و امروز تمام توان خود را با همراهی سایر دستگاه های اجرایی برای تحقق آن بکار بسته ایم.

وجیهه محمدی فلاح بیان داشت: یکی از مسائل در استان البرز نبود زیرساخت های لازم است و در خدمات دهی به جامعه هدف خود در تلاش هستیم از منابع خیرین و مؤسسات نیکوکاری و گروههای جهادی هرچه بیشتر بهره ببریم .

مدیرکل بهزیستی استان البرز اضافه کرد: در بهزیستی البرز ۵۲ هزار خانوار با تعداد بعد خانوار در واقع ۱۶۲ هزار نفر بصورت مستمر وغیرمستمر از خدمات بهزیستی بهره مند گردیده اند بطوریکه  ۶۰۰ مرکز غیردولتی و مردمی دارای مجوز از بهزیستی می باشند که برای خدمات دهی به جامعه هدف بهزیستی همراه شده اند.

وی بیان داشت: اقدامات موثری با همراهی دستگاه های اجرایی برای جمع آوری معتادان متجاهر صورت گرفته و امروز برخی از احکامی که ازدستگاه قضا برای نگهداری بیماران به صورت رایگان صادر می شود و با توجه به تکمیل بودن ظرفیت مراکز  مشکلاتی را برای ما بوجود آورده است که امیدوارم با دستور ریاست محترم دادگستری استان این مسئله نیز برطرف گردد تا ارائه خدمات مطلوب تری از نهاد حمایتی بهزیستی را شاهد باشیم.

کد خبر 65374

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد