بازدید مدیرکل بهزیستی استان از کمپ ویژه بانوان در شهرستان شاهرود

دکتر منطقی از مرکز بهبودی اقامتی بهار سبز زندگی تنها کمپ بانوان استان سمنان بازدید و با جامعه هدف این مرکز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان مدیرکل بهزیستی استان سمنان با همراهی معاون امور اجتماعی و معاون مشارکت‌های مردمی در سفری یک روزه به شهرستان شاهرود با همراهی رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود از مرکز بهبودی اقامتی بهار سبز زندگی تنها کمپ بانوان استان سمنان بازدید و ضمن گفتگو با مددجویان در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

محمود منطقی مهمترین راهکار ترک اعتیاد را حمایت خانواده دانست و مراکز ترک اعتیاد را به عنوان ایفاگر نقش ثانویه خانواده قلمداد و تاکید کرد باید مراکز ترک اعتیاد زنان در استان تقویت یابد.


مدیر کل بهزیستی استان سمنان با اشاره به اینکه نه تنها دولت و نهادهای اجتماعی در مساله اعتیاد دارای مسئولیت بوده بلکه تمامی افراد جامعه در خصوص این موضوع باید حساس باشند  که امروز با برنامه ریزی های انجام شده با نهادهای متعدد مردمی برنامه هایی را در زمینه کمک به افراد بهبود یافته برنامه ریزی و اجرا شده است.


مرکز ترک اعتیاد شبانه روزی بانوان "بهار سبز زندگی" در شهرستان شاهرود با ظرفیت ۳۰ بیمار، نگهداری و مراقبت های جسمانی و روانی و ارائه امکاناتی از قبیل آموزش های فنی و حرفه ای، خود اشتغالی و مهارتهای زندگی زمینه بازگشت به زندگی بانوان آسیب دیده را فراهم می کند.

کد خبر 63714

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد