دیدار و نشست مشترک مدیر شعبه بیمه آتیه سازان گیلان با مدیرکل بهزیستی گیلان

ظهر روز نهم مرداد ماه ، عماد کوچکی مدیر شعبه بیمه آتیه سازان استان گیلان به اتفاق هیئت همراه با حضور در دفتر مدیریت اداره کل بهزیستی استان گیلان با سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست چگونگی ارائه خدمات و استفاده بهینه بیمه گذاران بهزیستی گیلان از مزایا و بهره مندی از خدمات بیمه آتیه سازان مورد بررسی قرار گرفت  و در خصوص دریافت و پرداخت هزینه ها و بهره مندی بیمه گذاران از خدمات جدید بیمه ای گفتگو وتبادل نظر شد.

  سید مهدی خدمت بین دانا در این نشست ضمن تشکر از ارائه خدمت رسانی شرکت بیمه آتیه سازان به مجموعه بهزیستی عنوان کرد: با توجه به هزینه کرد  و طول روند درمان و نگرانی های ناشی از بیماری ، تحت پوشش قرارگرفتن بیمه اولین عاملی است که باعث آرامش خاطر بیمار می شود و خوشبختانه با  برقراری تعامل با این بیمه، بسیاری از مطالبات بیمه گذاران مورد اجابت قرارگرفته است.

مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه بر لزوم تداوم روند همکاری بهینه دو مجموعه  تاکید و درخصوص ارائه خدمات بیشتر و شایسته به بیمه گذاران ابراز امیدواری کرد و اذعان داشت: در طول مدت همکاری این دو نهاد همواره خدمات شایسته و قابل توجهی به بیمه گذاران ارائه شد و انتظار بر این است تا با تحت پوشش قراردادن موارد جدید درمانی شاهد خدمت رسانی نوینی به بیمه گذاران باشیم.

در پایان نیز عمادکوچکی مدیر شعبه بیمه آتیه سازان گیلان با بیان اینکه از طریق تعامل همه جانبه با نهادها میتوان خدمات قابل توجهی به بیمه گذاران عرضه کرد افزود: همواره سعی بر آن داریم تا با بررسی چالش ها و حل مشکلات و اتخاذ تصمیمات تخصصی و مهم و تحت پوشش قرار دادن موارد جدید درمانی رضایتمندی بیمه گذاران را فراهم کنیم و خدمات بیمه ای نوین و خوبی را به آنان عرضه کنیم.

همچنین در پایان این نشست مدیر شعبه بیمه آتیه سازان گیلان  با اهدای لوح سپاس به مدیرکل بهزیستی گیلان از همکاری و تعامل همه جانبه مجموعه بهزیستی با شرکت بیمه آتیه سازان تجلیل و قدردانی کرد.

کد خبر 62892

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد