دشتی|دیدار فرماندار با کارکنان بهزیستی دشتی

علی بحرانی فرماندار شهرستان دشتی به همراه حیدر منصوری معاونت سیاسی امنیتی با رییس وپرسنل بهزیستی آن سهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر در ابتدای این دیدار مراد زارع رییس بهزیستی دشتی ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از همکاری همه جانبه و عنایت ویژه فرماندار شهرستان به مجموعه بهزیستی و جامعه هدف به تشریح ماموریتهای بهزیستی در حوزه های مختلف وارائه گزارشی از عملکرد بهزیستی پرداخت.

 وی روند ارائه خدماتی از قبیل فعالیتهای اورژانس اجتماعی ، اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال و مسکن جامعه هدف، برنامه های پیشگیری از معلولیت ها و همچنین سایر خدمات تخصصی ارائه شده توسط بهزیستی را تشریح نمود .

زارع همچنین با اشاره به چالشها و مشکلات موجود، تعاملات برون سازمانی و تعامل با سایر دستگاه های اجرایی و همچنین حمایت و مشارکت خیرین از جمله راهکارهای کاهش این مشکلات دانست .

در ادامه این دیدار بحرانی فرماندار شهرستان دشتی با تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و با تقدیر از تلاشهای انجام شده در بهزیستی گفت : توانمند سازی و اشتغال جامعه هدف یکی از مهمترین موارد مورد توجه بهزیستی بایستی باشد و در همین راستا استفاده بهینه از امکانات و ظرفیتهای موجود به خصوص توسعه اشتغال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مجموعه فرمانداری به منظور تحقق این مهم از هیچگونه همکاری موثر دریغ نخواهند کرد .

دشتی|دیدار فرماندار با کارکنان بهزیستی دشتی

دشتی|دیدار فرماندار با کارکنان بهزیستی دشتی

دشتی|دیدار فرماندار با کارکنان بهزیستی دشتی

کد خبر 62206

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد