پاکدشت| افتتاح طرح مانا در شهرستان

سرپرست بهزیستی شهرستان پاکدشت گفت: طرح مانا برای مشارکت اجتماعی بیشتر نوجوانان در مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان پاکدشت، نادره افشارها سرپرست بهزیستی شهرستان پاکدشت در خصوص طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی اظهار داشت: طرح مانا برای مشارکت اجتماعی بیشتر نوجوانان در مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سطح شهرستان اجرا می‌شود که امید می‌رود در این زمینه مسئولان اهتمام جدی برای دستیابی به اهداف مورد نظر داشته باشند.

وی از اجرای این طرح با  همکاری ۴ مرکز مثبت زندگی این شهرستان  خبر داد و بیان کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرستان  برای ما اولویت اساسی و مهم است و در این زمینه اجرای طرح‌های مختلف با این محوریت وارتقای توانمندی های نوجوانان در زمینه شیوه های همیاری اجتماعی برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و توسعه ظرفیت های مشارکت نوجوان و آگاه‌سازی باید مبنای کار باشد.

پاکدشت| افتتاح طرح مانا در شهرستان

افشارها تصریح کرد: بسترسازی برای کاهش و مصون سازی افراد جامعه در مقابل آسیب‌های اجتماعی اولویت اساسی است و در این زمینه بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و امکانات موجود یک امر مهم و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم در امر مصون سازی کودکان و نوجوانان از آسی‌های اجتماعی به خوبی عمل کنیم.

وی افزود: با توجه به این که نوجوانان بیشتر از سایر اقشار در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار دارند باید در این زمینه در این دوران مراقب رفتارها و برخوردها در این سنین باشیم تا مشکلات و آسیب‌های اجتماعی به حداقل برسد و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم و در برابر هنجارهای اجتماعی خانواده را در امن و امان نگهداریم.

وی بیان کرد: ارائه مسائل آموزشی و خانوادگی با محوریت اجرای طرح مانا پایه‌ریزی شده و درصدد هستیم که در این زمینه به طور مناسب و قابل قبول عمل کرده وبه اهداف خود جامه عمل بپوشانیم چرا که کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در عصر امروز بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است.

کد خبر 62185

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد