کار در بهزیستی نیازمند تلاش مجاهدانه است/ باید از ظرفیت خیرین و سمن هادر پیشبرد اهداف سازمان استفاده کرد

جلسه شورای اداری بهزیستی مازندران با حضور دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی مازندران ، معاونین ، مسوولین ستادی و روسای ادارات بهزیستی شهرستان ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فریبا بریمانی ، سرپرست بهزیستی مازندران با بیان اینکه بهزیستی سازمانی حمایتی ، تخصصی و دانش محور است ، گفت : کار در بهزیستی نیازمند تلاش مجاهدانه است چرا که جامعه هدف بهزیستی شرایط ویژه ای دارند.

وی هوشمندسازی ، مردمی سازی ، شفاف سازی و توانمند سازی را رویکرد اصلی سازمان بهزیستی دانست و افزود : اطلاعات و آمار در سامانه های سازمان باید به روز باشد تا بر اساس آن برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

سرپرست بهزیستی مازندران ، ادامه داد : مدیران و کارکنان بهزیستی باید علم روز را فرابگیرند و ارتباطات خود را با سایر دستگاه ها گسترش دهند.

دکتر بریمانی بر استفاده از ظرفیت های مردمی تاکید کرد و گفت : باید از ظرفیت خیرین و سمن ها در پیشبرد اهداف سازمان استفاده کرد و در بسیاری از طرح ها سازمان بهزیستی باید نقش نظارتی خود را ایفا و اجرای طرح و برنامه ها را به مردم واگذار کند.

وی توانمندسازی جامعه هدف را اولویت سازمان بهزیستی دانست و افزود : توانمندسازی در ابعاد جسمی ، روانی، اجتماعی و اقتصادی بسیار مهم است چرا که با توانمند سازی جامعه هدف فقط در یکی از زمینه ها نمی توان فرد را توانمند نامید.

سرپرست بهزیستی مازندران با بیان اینکه در استان مازندران 920 مرکز ، تحت پوشش بهزیستی فعالیت می کنند ، ادامه داد : مراکز تحت پوشش بهزیستی به دلیل نوع خدماتی که به جامعه هدف ارائه می دهند بسیار حساس هستند بنابراین باید بازدیدهای مستمر از این مراکز صورت گیرد.

در این جلسه معاونین اداره کل و رئیس اداره پذیرش و هماهنگی گزارشی از نشست علمی ،کاربردی کشوری و اقدامات انجام شده در حوزه تخصصی خود ارائه کردند و به بیان برنامه های اجرایی سال جاری پرداختند.

کد خبر 59247

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد