در رسانه| معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت:
۱۷۰۰ نفر اردبیلی در نوبت انتظار دریافت مستمری

در حال حاضر یک هزار و ۷۰۰ نفر در استان اردبیل پشت نوبت در انتظار دریافت مستمری هستند تا بتوانند در کم‌ترین زمان ممکن از خدمات سازمان بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل؛ علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور اظهار داشت: سازمان بهزیستی کشور خدمات مستمر زیادی انجام داده که پرداخت مستمری به مددجویان از اهم این موارد است و پرداخت مستمری‌ها از طریق حوزه‌های مختلف همچون امور اجتماعی، توسعه پیشگیری و توانبخشی انجام می‌یابد.

وی بیان کرد: خدمات مستمری توسط بهزیستی در سطح کشور در حال انجام است تا جامعه هدف به طور کامل زیرپوشش قرار بگیرند که یکی از این اقدامات تحت پوشش قرار دادن افراد پشت نوبتی‌هاست که به همین منظور در حال حاضر یک هزار و ۷۰۰ نفر پشت نوبت در انتظار دریافت مستمری هستند تا بتوانند در کم‌ترین زمان ممکن از خدمات سازمان بهره‌مند شوند.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: اختصاص بودجه‌های لازم برای تامین جهیزیه مددجویان واجد شرایط نیز در دستور کار قرار گرفته و ۵۰۰ نفر در لیست انتظار خدمات قرار گرفته‌اند و به همین منظور با ۲۵ میلیارد ریال اعتبار برخورداری این افراد از خدمات مورد نیاز در حال انجام است.

قادری تصریح کرد: بحث آسیب‌های اجتماعی و تخصیص اعتبارات آن در سطح کلان از اهم مواردی است که با برآوردهای به عمل آمده و تخصیص‌های ابلاغی که مجلس انجام می‌شود فعالیت‌های اورژانس اجتماعی را در دستور کار قرار داده است.

وی اظهار کرد: در حدود یک هزار میلیارد ریال بودجه از محل اعتبارات آسیب‌های اجتماعی در اختیار بهزیستی قرار گرفته که این اعتبار می‌تواند با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه آن طور که باید نتیجه‌بخش باشد.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه سفر یکروزه به استان اردبیل از خانه نگهداری شکوفه‌های اردبیل هم بازدید کرد.

«علی‌محمد قادری» معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در حاشیه سفر یکروزه خود به استان اردبیل با حضور در جمع فرزندان خانه شکوفه‌های اردبیل از نزدیک با این عزیزان دیدار کرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن بازدید از واحدهای مختلف با شرکت در جمع فرزندان حاضر در مرکز، همه کودکان و فرزندان را به تحصیل و تهذیب نفس دعوت و از زحمات تمام دست‌اندرکاران، همه کودکان و مقیمان قدردانی کرد.

وی تمامی فرزندان و مقیمان خانه‌های نگهداری را ذخیره و امانت الهی یاد کرد و گفت: همه شما دلبندان و بزرگواران باید سخت تلاش کنید و با کسب افتخارات و دستیابی به مدارج علمی مایه افتخار و مباهات ما باشید.

قادری در ادامه دیدار با کودکان و نوجوانان خانه نگهداری، از اعزام تمامی کودکان به سفر زیارتی مشهد مقدس در آینده نزدیک خبر داد.

کد خبر 57510

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد