همکاری مجلس و بهزیستی برای مناسب‌سازی بالغ بر ۹۰۰ خودرو معلولان در سال گذشته

رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس، از همکاری این فراکسیون و سازمان بهزیستی کشور به منظور مناسب ‌ازی ۹۰۱ دستگاه خودرو برای معلولان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل به نقل از خانه ملت، «سیدعلی موسوی» رئیس فراکسیون مناطق محروم در مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر مناسب‌سازی ۹۰۱ دستگاه خودرو برای معلولان در پی همکاری فراکسیون مناطق محروم و سازمان بهزیستی کشور، گفت: سال گذشته تعداد ۹۰۱ خودروی افراد دارای معلولیت مناسب‌سازی شد ضمن اینکه فناوری لازم برای مناسب‌سازی خودروها در کشور وجود دارد و اگر افراد دارای معلولیت بخواهند می‌توان گزینه‌های بیشتری برای خودروهایشان اعمال کرد، چون شیوه‌نامه‌های ایران خودرو سقف دارد و بیشتر از آن نمی‌توان به آنها کمک کرد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فراکسیون مناطق محروم برای بهبودی و توانمندسازی معلولان جامعه رایزنی‌هایی را انجام داد، در نهایت قرار شد سایر هزینه های این بخش که معلولان توانایی پرداخت آن را ندارند نیز توسط سازمان بهزیستی کشور پرداخت شود.

رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: در گذشته تنها پارس خودرو سایت کاملی برای مناسب‌سازی خودروی افراد دارای معلولیت داشت اما اکنون بیشتر بخش خصوصی در این زمینه فعال است و امیدواریم شرکت‌های ایران خودرو و سایپا نیز در این خصوص به طور جدی ورود پیدا کنند.

کد خبر 57464

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد