پاکدشت| استقرار سه پایگاه جمع آوری زکات فطریه

همزمان با ایام پایانی ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح ضیافت همدلی سه پایگاه جهت جمع آوری زکات فطریه در نقاط مختلف شهرستان پاکدشت در روز عید فطر از ساعت ۳۰/۵ صبح الی ۱۳ بعد ازظهر فعال میباشند.  

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت با بیان خبر بالا و ضمن تقدیر از همراهی موسسات و مراکز غیر دولتی و همینطور خیرین در تهیه بسته های معیشتی، پوشاک و ... در ماه مبارک رمضان جهت جامعه هدف سازمان در شهرستان گفت: همچون سنوات قبل امسال نیز در روز عید فطر سه پایگاه در نقاط مختلف شهرستان جهت سهولت دسترسی مستقر گردید و مردم میتواند زکات فطریه خود را به این پایگاه ها تحویل دهند.  

برزگر در ادامه افزود: پایگاه اصلی در ستاد اداره بهزیستی به آدرس پاکدشت، بلوار شمالی شهید قمی، روبروی شیرینی سرای دعوت مستقر بوده و خیرین گرامی میتوانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را نیز در روز های اداری و در روز عید فطر تحویل دهند.

برزگر در پایان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان بسته معیشتی،  توسط این اداره و مراکز توزیع گردیده گفت: علاوه بر کمک های مربوط به عید فطر، شماره حساب ۶۳۶۷۹۵۷۰۴۱۹۸۴۷۲۰ به نام مشارکتهای مردمی بهزیستی ۳۷۵۳۱۳۱۵۷۴۴۲۴۴۸۵۵۴۵۷شناسه پرداخت بهزیستی پاکدشت  نیز جهت دریافت کمک های نقدی فعال می باشد.

کد خبر 56444

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد