به همت بهزیستی البرز خانه خیرین استان تشکیل می شود

دومین جلسه نشست خیرین استان با استاندار البرز با حضور دکتر «عبدالهی» استاندار، «وجیهه محمدی فلاح» مدیرکل بهزیستی و جمعی از خیرین و نیکوکاران استان در محل سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز، «وجیهه محمّدی فلاح» مدیر کل بهزیستی استان در نشست با خیرین البرزی که به منظور خدمت رسانی بهتر به محرومین استان برگزار گردیده بود اظهار داشت : خداوند منّان را شاکرم که خیّرین استان البرز از بهترین خیرین کشور هستند و همیشه در زمان بروز حوادث و شرایط سخت حامی محرومان بوده اند و استان البرز را سربلند کرده اند.

وی افزود : در حوزه جلب و جذب مشارکتهای مردمی و خیرین به دنبال نوآوری های اجتماعی هستیم.

محمدی فلاح در ادامه اظهار داشت: در راستای توانمندسازی کامل مددجویان نیازمند تحت پوشش لازم است کمک های خیرین به سمت زیرساختهای مورد نیاز  هدایت شده و این مهم جایگزین کمک به صورت موردی و فردی گردد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه بهزیستی استان جهت حفظ سرمایه های اجتماعی خود تصریح کرد: در دولت جدید ایجاد شفافیت در جهت بازیابی اعتماد اجتماعی خیرین و نیکوکاران با فراهم آوردن زمینه اتصال مستقیم خیرین به نیازمندان در دستور کار بهزیستی البرز قرار گرفته است.

مدیر کل بهزیستی در پایان اظهار داشت: در راستای تحقق این اهداف، تشکیل خانه خیرین استان البرز یکی از برنامه هایی است که بهزیستی دنبال خواهد کرد.

کد خبر 55964

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد