ملارد| اجرای اقدامات آموزشی و بهداشتی در روستاهای شهرستان

در راستای اجرای مولفه سلامت مربوط به ماتریس توانبخشی مبتنی بر جامعه ( C.B.R) با کمک تسهیلگران و مرکز مثبت زندگی ۱۳۰۲ کلاسهای آموزشی ویژه توانخواهان روستایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تاکید بر اهمیت آگاهسازی افراد، گفت: مسئولیت تسهیلگران در روستاها بسیار بالاست زیرا علاوه بر شناسایی و خدمات رسانی میبایست تمام توان خود را در جهت آگاه سازی و آموزش مددجویان روستایی به کار گیرند.  

داود خادم در ادامه افزود: طبق ماتریس فعالیت های توانبخشی مبتنی بر جامعه  ( C.B.R) که ویژه معلولین ساکن روستا است، عوامل بسیاری از جمله سلامت، پیشگیری، امور آموزشی و ... باید جهت توانخواهان روستایی انجام شود  که در این مرحله و توسط مرکز مثبت زندگی ۱۳۰۲ با کمک تسهیلگران موارد بسیاری مربوط به مولفه سلامت اجرایی گردیده است.  

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد ضمن تشریح فعالیت های تسهیلگران گفت: از جمله موارد مورد آموزش فشار خون، دستورالعمل های بهداشتی مربوط به کرونا، کمک های اولیه و ... بوده که برخی با تشکیل کلاسهای آموزشی و برخی دیگر با توزیع بروشور های آموزشی، بنر و ... انجام شده است.

کد خبر 55885

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد