دیدار مدیر کل بهزیستی لرستان با حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان پلدختر

مدیر کل بهزیستی استان در سفر به پلدختر با حجت الاسلام موسوی امام جمعه، حمید خادم فرماندار و سید حمید رضا کاظمی نماینده مجلس شورای اسلامی این شهرستان دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی لرستان، همایون عمودی زاده مدیر کل بهزیستی لرستان بهمراه رئیس اداره بهزیستی پلدختر، در دیدار با حجت الاسلام موسوی امام جمعه این شهرستان، ضمن تشریح فعالیت ها و خدمات بهزیستی به جامعه هدف تصریح کرد، بی شک عمده ترین نهاد دولتی در جهت ساماندهی به اقشار آسیب پذیر جامعه سازمان بهزیستی است که افراد از آغاز تولد و حتی پیش از تولد تا هنگام مرگ نیازمند حمایت های بهزیستی هستند.
عمودی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد سازمان بهزیستی گفت: قطعا نقاط ضعفی هم وجود دارد ولی داوری درباره عملکرد این سازمان نیازمند زمانی فراخ و اطلاعات کافی دارد. اما به جرأت می توان اذعان کرد که خدمات بهزیستی در همه زمینه ها بی نظیر و قابل دفاع است.
عمودی زاده در ادامه گفت بیش از ۱۸۰ وظیفه به بهزیستی محول شده است و همین امر گستردگی حوزه فعالیت این سازمان را نشان می دهد. از یک سو مسئولیت سنگین تامین رفاه عدهٔ زیادی از معلولان جامعه و از دیگر سو سر و سامان بخشیدن به وضعیت نابسامان بسیاری از زنان سرپرست خانوار، کودکان کارو خیابانی، معتادان، متکدیان و سایر افراد محروم جامعه، همه و همه در حیطه مسئولیت بهزیستی جای می گیرد.
در ادامه حجت الاسلام موسوی ضمن قدر دانی از خدمات بهزیستی به محرومین و نیازمندان، با بیان اینکه خداوند هیچ کار خیری را بی اجر و پاداش نمی گذارد، گفت: کار کردن در بهزیستی بسیار خداپسندانه است و اجر اخروی زیادی به دنبال دارد

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد، انجام کار خیر مانند «باقیات صالحات» است که از مال و فرزند بهتر است بنابراین، اینطور نیست که وقتی انسان مُرد، نامه عملش بسته شود و دیگر هیچ خیر و شری برایش نباشد. او وقتی می میرد، نامه عملش کاملاً باز است و از طریق نتیجه  کارهایی که انجام داده، به او خیر می رسد.

مدیر کل بهزیستی لرستان در دیدار با فرماندار شهرستان پلدختر گفت: ترتیبی اتخاذ شود که معلولان از سهمیه ۳ درصد استخدامی استفاده کنند.
همایون عمودی زاده مدیر کل بهزیستی لرستان در دیدار با حمید خادم فرماندار شهرستان پلدختر، بر ضرورت پیگیری جلسات و مصوبات مناسب سازی، شورای سالمندان، شورای مشارکت های مردمی و قانون جذب و استخدام ۳ درصد سهمیه معلولین تاکید کرد.وی گفت ترتیبی اتخاذ شود که معلولان از سهمیه ۳ درصد استخدامی استفاده کنند.

مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: نمایندگان مجلس با تصویب قوانین حمایتی جامعه معلولین را یاری کنند.

همایون عمودی زاده مدیر کل بهزیستی لرستان در دیدار یا سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس با تصویب قوانین حمایتی معلولان را حمایت کنند، گفت: سازمان بهزیستی در جهت ارائه مطلوب تر خدمات به افراد تحت پوشش نیازمند حمایت از سوی مجلس و تصویب قوانین حمایتی از سوی نمایندگان مجلس است.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده پلدختر و معمولان در مجلس نیز با اشاره به نقش مهم بهزیستی در حمایت از جامعه معلولین گفت : از زحمات این سازمان تشکر میکنیم و خواستار توجه ویژه بهزیستی استان به جامعه معلولین در شهرستان پلدختر هستم.
وی با اشاره به نقش پر رنگ بهزیستی در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی گفت: هر جا که نیاز به حمایت و دفاع باشد، تمام قد حامی جامعه معلولین خواهیم بود.
 در پایان مدیر کل بهزیستی به همراه رئیس اداره بهزیستی شهرستان از مراکز بهزیستی پلدختر بازدید و با کارکنان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کردند.

کد خبر 55866

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد