شهرری|۹۰ مرکز شبانه روزی بهزیستی هرشب افطار میزبان مسئولان کشور است

جمعی از مسئولان بهزیستی کشور و استان تهران به همراه مسئولان بهزیستی شهرستان ری همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان در جمع مددجویان مرکز شبانه روزی مداخله در بحران شهدای دولت آباد افطار کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از خبرگزاری بسیج، به مناسبت ماه مبارک رمضان، سید مرتضی حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع، محمود علی گو مدیرکل امور آسیب‌دیدگان بهزیستی کشور، فاطمه ارزانیان سرپرست معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان تهران، محمد رضایی اصل مدیر و مریم صفایی معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان ری با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی و مداخله در بحران شهدای دولت آباد در کنار مددجویان دختر این مرکز افطار  و  با آنان گفتگو کردند.

محمد رضایی اصل مدیر بهزیستی شهرستان گفت: در طول ماه مبارک رمضان۹۰ مرکز شبانه روزی در استان تهران هرشب افطاری دارند و ۵۰۰ مورد افطاری در کلیه مراکز شبانه روزی بهزیستی شهرستان های استان تهران به همراه مسئولان کشوری و استانی، نمایندگان مجلس، فرمانداران، شهرداران، بخشداران و اعضای شورای شهر و سایر مسئولان در کنار فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست و جامعه هدف توزیع می شود.

وی  با اشاره به اینکه در اولین شب ماه مبارک رمضان آقای رئیسی رئیس جمهور در شیرخوارگاه شبیر تهران افطار در جمع مددجویان بهزیستی بود، خاطرنشان کرد: این موضوع نشان دهنده این است که مسئولان ارشد نظام توجه ویژه ای به نیازمندان جامعه دارند.   

رضایی اصل افزود: برای اولین بار براساس تاکید ریاست سازمان بهزیستی خود بچه های جامعه هدف اقدام به تهیه و  طبخ غذا می کنند و در همراه مسئولان بر سر یک سفره می نشینند تا با به منظور رفع مشکلات و آشنایی با مسائل با یکدیگر تعامل بیشتری داشته باشند.

 رضایی اصل اظهار داشت:  مرکز  اورژانس اجتماعی و مداخله در بحران شهدای دولت آباد  یکی از قدیمی ترین مرا کز جنوب استان تهران است که موارد به منظور مداخله در موارد همسر آزاری، کودک آزاریو سالمند آزای تاسیس شده و آمار جامعه هدف آن از ۲۵ تا ۷۰ نفر در نوسان است.

او اظهار داشت: در مواردی که  نیاز به مداخله است همکاران ما در مرکز  اورژانس اجتماعی  خط ۱۲۳ در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا می کنند.

کد خبر 55308

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد