پیام گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای

دکتر محمد مهدی شاهقدمی مدیر کل بهزیستی استان به مناسبت ۲۰ فروردین ماه روز ملی فناوری هسته‌ای پیامی صادر کرد.

پیام گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان متن پیام بدین شرح است  

بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیمٌ

إِنَّمَا یَخْشَی اللَّهَ مِنْ عِبَادِهِ الْعُلَمَاءُ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ غَفُورٌ (آیه ۲۸ سوره مبارکه فاطر)

بیستم فروردین ماه نماد دیگری از عزت و افتخار و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است که بار دیگر همه جهانیان به سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران اسلامی در بسیاری از زمینه ها در سطوح بین المللی اذعان پیدا کردند .

این دستاورد ارزشمند که حیرت و تعجب جهانی را برانگیخت و استراتژیست های کژ اندیش ملل متحد را بار دیگر در مقابل توانمندی، تیزهوشی، ذکاوت و تخصص جوانان متخصص و غیور این مرز و بوم متحیر و زمین گیر ساخت. در شرایطی که هژمون سلطه جهانی با مانع تراشی‌ های متعدد انواع هجمه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، رسانه ای، تحریم های ناعادلانه و جنگ اقتصادی سعی مضاعفی در غیر واقعی جلوه دادن حقایق دارد و با بسیج تام، سعی در ایجاد اخلال در فعالیت های فناورانه صلح جویانه ایران اسلامی می نماید.

این محققان متعهد و معتقد نشان دادند: هیچ مکر، کارشکنی، تهدید و کژ اندیشی نمی تواند کوچکترین خللی در اراده قاطع، عزم جزم و باور ژرف فرزندان مرز و بوم ایجاد نماید و آنان را از مسیر اعتقادیشان باز دارد.   روز ملی فناوری هسته ای، روز رشادت و فداکاری دانشمندان غیور و جوانی است که برای اعتلا و اقتدار ایران اسلامی آماده از خود گذشتن هستند. دستیابی متخصصان متعهد و غیور کشورمان به فناوری صلح آمیز هسته ای نشان از رهبری قاطع، حمایت همگانی، اقتدار روزافزون و سربلندی مستمر نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر قدرت های استکباری و اذناب کوته اندیش آنها داشته و دارد.

پیام گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای

اینک خدا را شاکریم تا بتوانیم با بهره گیری از تمام استعدادها و انرژی جوانان و نخبگان این مرز و بوم، تحت زعامت رهبری حکیم و فرزانه و سیاست های مدبرانه در سال   «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» به پیشرفت بیش از پیش این کشور بیاندیشیم.

اینجانب در سال مزین به عنوان «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، تحصیل دستاوردهای بی بدیل و بومی هسته ای را به ملت فهیم، شهید پرور و قدرشناس ایران اسلامی و مردم استان همدان تبریک و تهنیت عرض نموده و به کلیه تلاش های جهادی دولت مردمی سیزدهم در تحقق موثر سیاست های مبتنی بر بیانیه راهگشای گام دوم انقلاب اسلامی ارج نهاده و در خاتمه مقام متعالی جمیع شهدا بالاخص شهدای سرافراز هسته ای را گرامی می دارم. امید است همگان با تلاش مضاعف، همگرایی جهادی و هم افزایی ساعیانه شاهد عزت، اقتدار و پیشرفت روزافزون و بیش از پیش این مرزو بوم باشیم.

کد خبر 54929

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد