ملارد| پاسخگویی به بیش از ۲۰۰۰ تماس با اورژانس اجتماعی در سال گذشته

با توجه به ضرورت پیگیری امور مربوط به مراجعین و نیز اهمیت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، اورژانس اجتماعی شهرستان ملارد از سال ۹۶ تاکنون شروع به فعالیت نموده است.  

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد با اعلام این خبر گفت: از شهریور ماه سال ۹۶ اورژانس اجتماعی رسما در این شهرستان شروع بکار نموده و از ساعت ۸ صبح الی ۲۰ شب با حضور کارشناسان و روانشناسان آماده پاسخگویی به تماس های تلفنی و همچنین مراجع افراد در زمینه های مختلف اعم از  همسرآزاری، کودک آزاری، اختلافات خانوادگی، سالمند آزاری و... و. هستند.  

مسئول اورژانس اجتماعی بهزیستی ملارد نیز با بیان اینکه در بسیاری موارد پس از ارائه مشاوره فردی توسط کارشناسان و ارجاع به معاونت های تخصصی، ادامه ارائه خدمات تخصصی توسط مددکاران در حوزه ها صورت میپذیرد گفت: در غیر اینصورت هم اگر نیاز به دریافت خدمات مشاوره در مراکز و کلینیک ها باشد سعی میکنیم شرایط را به گونه ای فراهم آورده که افراد هزینه کمتری را پرداخت و در مواردی نیز بصورت رایگان انجام شود.  

آمنه سادات سماوات در ادامه ضمن تاکید بر پاسخگویی سریع به تماسهای تلفنی توسط کارشناسان خط ۱۲۳ گفت: در سال اخیر کماکان ارائه خدمات مشاوره در خصوص بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن در خانواده ها ادامه داشته و در کنار آن با همکاری های صورت گرفته با سایر ارگانها دوره های آموزشی بصورت وبینار برگزار گردیده است.

کد خبر 54816

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد