مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره‌وری ، ارتقاء کیفی و کمی خدمات را به همراه دارد

سرپرست اداره کل بهزیستی هرمزگان با حضور در مجتمع خدماتی حمایتی بهزیستی الزهرا از فضاهای فیزیکی آماده بهره برداری و بدون کاربری مشخص این مجتمع بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ سامیه  جهانشاهی سرپرست اداره کل بهزیستی هرمزگان با همراهی قاسم جلالی مدیرحراست،  مریم امینی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان و علی جاودان رئیس بهزیستی بندرعباس با حضور در مجتمع  خدماتی حمایتی بهزیستی الزهرا و تبریک سال نو به کارکنان شاغل در این مجتمع ، به منظور ساماندهی ،نظم بخشی و ایجاد زمینه استفاده بهینه از منابع ، از فضاهای فیزیکی آماده بهره برداری و فاقد کاربری در مجتمع  خدماتی حمایتی بهزیستی الزهرا بازدید به عمل آورد.

 وی در جریان  بازدید از این مکان ها اظهار داشت: مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره‌وری ، ارتقای کمی و کیفی  خدمات را به همراه دارد.

 جهانشاهی در این بازدید میدانی ضمن سرکشی به کلیه بخش ها و قسمت های مختلف مجتمع ،نقطه نظرات و دیدگاه های تخصصی و کارشناسی هیئت همراه را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و  دستورات لازم را  در جهت تسهیل در فرآیند بهره برداری و استقرار کارشناسان و کارکنان هر یک از واحدها و دفاتر زیر مجموعه حوزه اجتماعی صادر کرد.

سرپرست اداره کل بهزیستی هرمزگان ایجاد زمینه تمرکز و اجتماع مراکز حوزه اجتماعی جهت کاهش هزینه ها ، بهره وری بیشتر و در دسترس بودن  خط 123 وتیم اورژانس اجتماعی جهت ارائه خدمات فوری به جامعه هدف را اهداف اصلی این بازدید عنوان کرد.

کد خبر 54636

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد