مانور استقرار و حضور تیم نوروزی اورژانس اجتماعی در سراسر استان در حال انجام است

استقرار تیم اورژانس اجتماعی در پایگاههای اورژانس اجتماعیِ شهرهای مختلف استان، همزمان با آخرین روز اسفندماه آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران، دکتر فریبا بریمانی سرپرست بهزیستی استان مازندران ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عید نوروز گفت : استقرار تیم اورژانس اجتماعی در پایگاههای اورژانس اجتماعیِ شهرهای مختلف استان، همزمان با آخرین روز اسفندماه آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

سرپرست بهزیستی مازندران در ادامه با بیان اینکه در این طرح، تیم تخصصی به همراه خودروهای اورژانس اجتماعی، به طور مستمر در نقاط ورودی مسافرپذیر حضور دارند گفت : تیم تخصصی اورژانس اجتماعی با حضور در سطح شهرستان و مناطق پرجمعیت، اقدام به آگاهسازی و اطلاع رسانی خدمات اورژانس اجتماعی به همراه ارائه خدمات تخصصی می نمایند.

دکتر بریمانی افزود: شهروندان می توانند در صورت مشاهده یا بروز هرگونه مواردی از قبیل کودک آزاری، همسر آزاری، افکار و اقدام به خودکشی، سالمند آزای، معلول آزاری، خشونت خانگی فرار از منزل و غیره  را به خط تلفن ۱۲۳ اطلاع رسانی نمایند تا زمینه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی فراهم گردد.

کد خبر 54184

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد