حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در جلسه شورای اداری بهزیستی فارس

جلسه شورای اداری بهزیستی استان فارس با حضور علی محمد قادری، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور و علیرضا انجلاسی، مشاور رییس سازمان در امور توسعه و نظارت بر برنامه ها و دبیر شورای معاونین سازمان بهزیستی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل بهزیستی فارس، علی محمد قادری در این نشست گفت: خدمت در سازمان بهزیستی خدمتی بسیار با ارزش است که با روحیه متعالی و ذخیره دعای خیر همراه است، چاشنی این خدمت عشق است و امیدواریم روزی فرا برسد که همه ما مددکار واقعی باشیم.
رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان داشت: امروز  افتخار این را داریم که در اقصی نقاط کشور بین ما و نیروهای زیرمجموعه هیچ واسطه گری وجود ندارد، نگاه ما کارشناس محوری است و از نقطه نظرات همکاران استفاده می کنیم،هدف از این دیدار آشنایی با همکاران خط اول ودر صف خدمت رسانی است. 
او در ادامه افزود:  نکته واحد خدمات بهزیستی در کشور، اولاً باید اخلاص در رفتار و گفتار سازمانی باشد و مردم بدانند که هدف از خدمات مثبت زندگی نه از سر باز کردن خدمات بلکه هوشمند سازی خدمات و سیستم بوده تا خدمت با کیفیت بالاتری به مددجویان برسد، امروز ما از هر روشی که بتواند ارتباطمان را با مردم محکم تر کند استقبال خواهیم کرد .
دکتر قادری اظهار داشت:امیدواریم هیچ زمان توقفی در خدمات سازمان ایجاد نشود و روسای شهرستانی حتماً با بهره مندی از اختیارات پاسخگوی مراجعین باشند ضمن این که بهزیستی سازمانی پرسشگر و مطالبه گر است اما اعتبارات با وظایف و نیازمندی‌های این سازمان تناسب ندارد، بنابراین بهره مندی از پتانسیل شرکای اجتماعی، خیرین و سایر ارگانهای ذکر شده در سندهای بالادستی باید اتفاق بیفتد، ضمن اینکه نقاط هدر رفت بودجه و اعتبارات باید مشخص شود.
او با تاکید بر موضوع کودکان کار و خیابان و ساماندهی آنها، بر روحیه مدارا و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد.
گفتنی است دیدار  قادری با پنج قلوهای تازه متولد شده استان فارس، زیارت شاهچراغ و دیدار با استاندار فارس از دیگر برنامه های سفر رئیس سازمان بهزیستی کشور به استان فارس بود.

کد خبر 50598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد