تجلیل از گزینشگران بهزیستی قم

همزمان با 15 دی‌ماه، سالروز گرامیداشت صدور فرمان تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر بازنگری امر گزینش، از گزینشگران بهزیستی استان قم تجلیل بعمل آمد.

دکتر مهدی پهلوانی مدیر کل بهزیستی استان قم در این دیدار ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یادوخاطره سردار شهید سلیمانی که این روزها جامعه به عطر و شمیم شهادت به واسطه این سردار آسمانی معطر گردیده است ، روز گزینش را تبریک گفتند و از زحمات و تلاشهای خالصانه گزینشگران قدردانی کردند.

مدیر کل بهزیستی قم با اشاره به فعالیت دفتر گزینش در زمینه بررسی صلاحیت  نیروهای جدیدالاستخدام ، تبدیل وضع همکاران پیمانی ، تبدیل وضع همکاران مشمول قانون ایثارگران و بررسی صلاحیت متقاضیان تاسیس مراکز غیر دولتی ضمن قدردانی از دقت ،سرعت و حساسیت خدمات انجام شده ، اهمیت و ضرورت امر گزینش در پاسداری و صیانت از ارزش های دین مبین اسلام و آرمان های والای انقلاب اسلامی را بسیار مهم و حیاتی برشمرد و افزود طبق تاکید مقام معظم رهبری گزینش باید هوشمندانه ، عالمانه و دقیق باشد لذا باید دیدگاه شما براین معیار باشد و همزمان با تغییرات اجتماعی زندگی امروزی گزینش هم روشها و ابتکارات جدیدی را در فرایند بررسی ها اعمال نماید.
 در ابتدای این دیدار دارستانی مسول گزینش بهزیستی قم گزارشی از فعالیتهای یکساله دفتر ارائه نمود و در پایان با اهداء لوح سپاس از گزینشگران بهزیستی قم تقدیر شد.

کد خبر 50119

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد