بیانیه اداره کل بهزیستی استان  به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی

اداره کل بهزیستی استان به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی، روز بصیرت و میثاق با ولایت بیانیه صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان، متن بیانیه   به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهانهای خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است هرچند که کافران را خوش نیاید.  (سوره صف _ آیه۸ )


 نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی از دفتر پرافتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی، پیام ولایت‌مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست‌آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.


نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران در این حماسه با شکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت و دشمنان نظام مأیوس شدند.
 

نهم دی ماه به عنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمان های انقلاب و تجدید میثاق با ولایت، برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده و ماندگار خواهد ماند. در این روز در واقع مردم با آفرینش حماسه ای عاشورایی توانستند سیلی محکمی به فتنه گران، آشوب طلبان و استکبار جهانی بزنند.
ما کارکنان بهزیستی استان  در سالگرد حماسه ماندگار ٩دی، بار دیگر بیعت خود را با پیر مرادمان تجدید کرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم.

کد خبر 49728

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد