دیدار و دلجویی مدیرکل بهزیستی گیلان از بانوی دست فروش

عصر روز پانزدهم آبان ماه در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر برخورد ماموران سد معبر شهرداری با یک بانوی دستفروش دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان باتفاق محمد نوروزی ریاست بهزیستی رشت و حجت الاسلام حمید نادم مشاور مدیرکل با این بانوی دست فروش دیدار و دلجویی کرد .

در این دیدار دکتر حسین نحوی نژاد ضمن گفتگو و بررسی وضعیت بانوی دستفروش که از معلولین جسمی حرکتی می باشد افزود : با توجه به ماده ۲۳ قانون جامع حمایت از معلولین حفظ کرامت افراد در چنین مواقعی بسیار حائز اهمیت است .

وی بیان داشت : با هماهنگی ریاست بهزیستی شهرستان رشت ترتیبی اتخاذ گردید تا فرزندان این بانوی دستفروش تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار گرفته و همچنین در خصوص تجهیزغرفه ، مایحتاج و لوازم منزل وی اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرکل بهزیستی گیلان اظهار داشت : اشتغال پایدار افراد دارای معلولیت و زنان سرپرست خانوار با حفظ کرامت انسانی در دستور کار قرار دارد.

شایان ذکر است: مدیرکل بهزیستی گیلان از سید امیر حسین علوی شهردار محترم رشت و  اعضای  محترم شورای شهر جهت ارائه غرفه‌ای برای این بانوی زحمتکش جهت ادامه کسب و کار تقدیر و تشکر نمود

کد خبر 45977

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک