زیر بنا واصل اساسی رسیدن به نقطه مطلوب در رفع معضلات اجتماعی همکاری دستگاه های اجرایی و همراهی نیکوکاران و تشکل های مردم نهاد است.

در رسانه های استان کرمان- به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان اعضا شرکت کننده در جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی که در محل سالن اجتماعات فرمانداری رفسنجان و با حضور فرماندار ویژه این شهرستان برگزار گردید مسائل ومشکلات مناطق حاشیه ای وپر مساله این شهرستان از جمله شهرک یادگار امام مورد نقد وبرسی قرار دادند.

 عباس بلندی رییس بهزیستی رفسنجان در این جلسه با اشاره به لزوم هم افزایی و همراهی و همکاری مسئولانه همه دستگاه های اجرایی و تشکل های غیردولتی در کنترل و مهار آسیب های اجتماعی و رفع مشکلات مناطق حاشیه ای شهر ها در سخنانی عنوان داشت: رفع مشکلات امنیتی، ایجاد فضای سبز وتفریح مناسب و گسترش امکانات بهداشتی در مناطق حاشیه ای وپر مسئله از جمله شهرک یادگار امام از ضروریترین واولین اقداماتی است که باید انجام شود چرا که مهار مشکلات اجتماعی در هر نقطه مهمترین اقدام جهت جلوگیری از تسری مشکلات به سایر نقاط شهری خواهد بود.

وی افزود : هم افزایی، همکاری وهمراهی همه دستگاه های اجرایی و تشکل های مردم نهاد جهت رسیدگی به مشکلات این شهرک ومناطق مشابه بایستی از الویت های مسئولین شهرستان باشد.
فصیحی هرندی فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان نیز در این جلسه ضمن تاکید برلزوم اجرای مصوبات، از ارگان های امنیتی خواست جهت تامین هرچه بیشتر امنیت و ساماندهی آسیب های اجتماعی در این محل با توان و تاکید بیشتری ورود نموده واین موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی همچنین بر همکاری سایر ارگانها جهت برطرف کردن مشکلات شهرک تاکید نمود.

کد خبر 45142

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک