بهار| نشست رئیس اداره بهزیستی با رئیس فنی حرفه ای شهرستان

در جهت اشتغال و توانمند سازی ئیس اداره بهزیستی شهرستان به همراه کارشناسان با رئیس فنی حرفه ای شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بهار رئیس اداره بهزیستی شهرستان گفت: اشتغال و توانمند سازی جامعه هدف بهزیستی یکی از اهداف اصلی ما می باشد و تمام تلاش کارشناسان و مددکاران بر این است تا فردی که اقدام به دریافت و وام اشتغال می نمایند، بتواند به نحو احسن از این وام استفاده نموده و منجر به درآمدزایی جهت خانواده شود.                                                                                             

نوروزی در ادامه افزود:  اطلاعات تمامی متقاضیان اشتغال توسط مددکاران در سامانه ارمغان ثبت میگ رددو سعی براین است تا ظرفیت های خوب مراکز فنی و حرفه ای استفاده نموده و و جامعه هدف متقاضیان اشتغال پایدار را طبق تفاهم نامه جهت کسب مهارتهای شغلی و دوره های توانمند سازی جهت ورود ه بازار کار به این مراکز معرفی نمائیم.

در ادامه: اکبری رئیس مرکز فنی حرفه ای بهار نیزضمن تشکر از مجموعه بهزیستی شهرستان گفت: این مراکز آمادگی لازم جهت آموزش به افراد معلول، زنان سرپرست خانوار، آسیب دیدگان اجتماعی، بهبود یافتگان از اعتیاد و کودکان کار را دارد و تناسب ظرفیت دوره های آموزشی و رشته شغلی برگزار خواهد شد.

کد خبر 45026

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک