خدام رضوی در آسایشگاه سالمندان شهرستان شهریار حضور یافتند

همزمان با ایام سوگواری ماه صفر و به مناسبت هفته گرامیداشت مقام و منزلت سالمندان، با ورود پرچم و خادمان حرم رضوی به خانه سالمندان شهریار، این فضا عطرآگین شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران به نقل از خبرگزاری ایرنا، رئیس بهزیستی شهریار روز یکشنبه در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: حضور خدام به همراه پرچم متبرک حرم مطهر رضوی به مرکز نگهداری وتوانبخشی سالمندان مفاخر و طراوت شهریار به مناسبت هفته گرامیداشت سالمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی انجام شد.  

داود فهیم راد افزود: مادران و پدران سالخورده، همیشه چشم انتظار محبت و توجه نسل جوان و به ویژه فرزندان و نوه هایشان هستند.  

وی گفت: پدران و مادران اگر نامهربانی و ناملایمات را از عزیزترین افراد زندگی شان هم دیده باشند، باز هم نگاه هایشان به پنجره آسایشگاه یا خلوت تنهایی شان برای دیدار با آنان دوخته شده است و همچنانکه که می دانیم این مادران و پدران همان کسانی بوده اند که روزگاری برای بهبود زندگی و شادی خانواده شان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

گفتنی است؛ چند تن از خادمان رضوی با اهدای شاخه های گل به مادران و پدران سالمند اهدا کردند و باران اشک بر چین و شکن صورت این سالمندان جاری و با نوای یکی از خادمان مداح ذکر «جانم رضا(ع)» در فضای خانه سالمندان طنین انداز شد.

کد خبر 44202

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک