مریوان | بازدید مدیرکل بهزیستی کردستان از مراکز مثبت زندگی

سید صباح قریشی مدیرکل بهزیستی استان، به اتفاق کارشناسان مثبت زندگی از مراکز مثبت زندگی شهرستان مریوان بازدید و نحوه خدمت رسانی به مددجویان تحت پوشش را بررسی و ارزیابی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی کردستان، قریشی ضمن عرض تبریک  به مناسبت روز جهانی ناشنوایان از بخش های مختلف مراکز بازدید و با مدیران و مددکاران این مراکز به گفتگو پرداخت و چالش ها، مشکلات و نحوه ارائه خدمات دراین مراکز را مورد بررسی قرار داد.

 مدیرکل بهزیستی کردستان بیان داشت : بهزیستی به عنوان سازمانی که متولی سلامت اجتماعی است و هدف از تاسیس این مراکز تسهیل دسترسی افراد دارای معلولیت و گروه‌های جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی می باشد.

وی افزود : سازمان بهزیستی با صدور مجوز مراکز مثبت زندگی پیگیری ۲۲ مورد از فعالیت هایی که درخصوص ارائه خدمت به جامعه هدف می‌باشد را به این مراکز واگذار کرده است که بازدید از محل سکونت توانخواهان و مددجویان و با حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی و تنظیم گزارش مددکاری از اولویت برنامه‌های کاری مراکز مثبت زندگی است.

وی خاطرنشان کرد: حفظ کرامت انسانی مددجویان و تلاش مضاعف بر توانمندسازی آنان در جهت خروج ۱۰ درصدی مددجویان تحت پوشش از چرخه حمایت سازمان یکی از وظایف مهم مراکز و مددکاران می‌باشد.

کد خبر 44052

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک