پیام تبریک مدیرکل بهزیستی استان اصفهان به مناسبت روز جهانی خیریه

مدیر کل بهزیستی استان اصفهان طی پیامی، روز جهانی خیریه  را به  خیرین، تبریک گفت.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان، دکتر ولی‌اله نصر، طی پیامی روز جهانی خیریه  را به  خیرین  و فعالان اجتماعی در سازمان‌های خیریه و مردم نهاد، تبریک گفت.

 متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

در سایه همبستگی جهانی، سازمان ملل متحد بر آن است تا با بهترین شکل نیازهای آسیب‌پذیرترین شهروندان جهان را برآورده و نقش بخش خصوصی را در حمایت از سازمان‌های مختلف که تلاش‌های بشردوستانه را برعهده دارند، تصدیق کند.  

از همین روی پنجم سپتامبر روزجهانی خیریه نامگذاری شده است تا جهانیان با به رسمیت شناختن نقش نیکوکاری در فرونشاندن بحران‌ها و رنج افراد درون و بین کشورها گام‌های موثری بردارند.

روز جهانی خیریه این امکان را برای افراد فراهم می‌کند تا به جامعه وسیع‌تری دسترسی پیدا و به آنهایی که به حمایت نیاز دارند، کمک کنند. این روز فرصت مغتنمی برای بالا بردن آگاهی جمعی محسوب می‌شود و عرصه را برای رویدادهای خیریه‌ای که در مقیاس جهانی به وقوع می‌پیوندند، فراهم می‌کند.  

چهاردهم شهریورماه بهانه‌ای است برای تجدید پیمان با همه فعالان اجتماعی در سازمان‌های خیریه که با هم در مسیر ساختن جهانی بهتر برای همه انسان‌ها تلاش می‌کنند. نام‌آورانی که راه سعادت را نیک آموخته و آن را در حمایت عمومی از دیگران و افزایش مسئولیت اجتماعی جستجو می‌کنند.

اینجانب؛ ضمن تبریک این روز ماندگار، از همه خیرین که  همواره در امر خدمت‌رسانی و کمک به خانواده بزرگ بهزیستی، یار و یاور ما بوده، تقدیر و تشکر نموده و سلامتی و توفیق روز افزون  همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

بدیهی است  که ارزش و قدر  آدمیان در نام نیکی است که از خود بر جای می‌گذارند و خلوص  و صداقت، عیار سنجش  آنان در پیشگاه خداوند است.  

دکتر ولی‌اله نصر

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان


 

کد خبر 42512

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک