فیروزکوه| برگزاری جلسه کمیته ثبت مستمری در سامانه مراکز مثبت زندگی

جلسه تشکیل کمیته ثبت خدمت مستمری در سامانه مثبت زندگی بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این جلسه با حضور رئیس و مسئولان واحدها با دستور کار  ثبت خدمت مستمری در سامانه مثبت زندگی و تشکیل کمیته شهرستانی برگزار گردید.
 
علی اصغر عموزاده در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای کمیته و پیگیری صدور مجوز برای تاسیس مراکز مثبت زندگی ابراز داشت: مراکز مثبت زندگی در راستای  گسترش ماموریت ها،  نیازها، انتظارات و مطالبات جامعه از سازمان بهزیستی، بهره مندی از پتانسیل و ظرفیت های مردمی در قالب مراکز و موسسات غیردولتی و به منظور تقویت و توسعه خدمات حمایتی و تخصصی از سوی سازمان بهزیستی راه اندازی می شوند.

وی تصریح کرد: پس از اعلام فرخوان تاسیس مراکز مثبت زندگی، بمنظور راه اندازی مراکز اعلام آمادگی کردند که پس از بررسی های اولیه ۲ متقاضی دارای شرایط لازم بودند.

وی گفت: جلسه ای با هدف بررسی مسائل، مشکلات وبر طرف نمودن چالش ها ورفع موانع موجودمراکز مثبت زندگی با صاحب امتیازان این مراکز بر گزار گردید، محله و خانواده محور بودن مرکز مورد تاکید قرار گرفته و در جلسه بر گزار شده مقررگردید با ادمین شهرستان نسبت به تعریف نام کاربری برای اعضای کمیته شهرستان دسترسی لازم ایجاد  نماید.

کد خبر 41450

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد