تجلیل از مسافر پارالمپیک ۲۰۲۰

در مراسمی با حضور مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی و دیگر اعضای شورای معاونان بهزیستی، از ورزشکار انتخابی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو سیامک فرج زاده تجلیل شد.

دکتر صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست شورای معاونان بهزیستی، با اشاره به افتخارآمیزی و آوازه  آذربایجان شرقی در اعصار مختلف پاراالمپیک، اظهار داشت: رسالت سنگین  ورزشکاران اعزامی در تکرار افتخارات، علاوه بر ایجاد تحولات خوب وچشمگیر در عرصه ورزش استان، در امیدآفرینی، نشاط و پویایی جامعه نیز نقش مهمی ایفا می کند.       


وی افزود: راه یابی دو ورزشکار استان به رقابت های پاراالمپیک، افتخاری بس بزرگ برای مجموعه همکاران بهزیستی و البته مردم شریف استان است که بی تردید با مربیان مجرب، دلسوز و نام آشنا، می توانند به موفقیت های بیشتری نائل آیند.

 تجلیل از مسافر پاراالمپیک ۲۰۲۰

وی اخلاق و منش نمایندگان و سفیران ورزشی کشور را فراتر از  کسب مقام و رنگ مدال عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تا کاروان ورزشی پاراالمپیک ۲۰۲۰ ، با همت و پشتکار بالا، جلوه درخشانی از  همدلی و همراهی را به نمایش گذاشته و موجب تقویت و ارتقای روحیه ملی شوند. 

پیش بینی برنامه تجلیل قبل از اعزام، مایه دلگرمی است

در ادامه این آیین سیامک فرج زاده ورزشکار راه یافته به پاراالمپیک توکیو، ضمن تشکر از عنایت و اهمیت ویژه بهزیستی آذربایجان شرقی در دعوت و قدردانی از راه یافتگان به رقابت های توکیو، برگزاری این مراسم را موجب دلگرمی و انگیزه مضاعف دانست و گفت: با وجود محدودیت های کرونایی، برای کسب سهمیه و  حضور در آوردگاه بزرگ ورزشی از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و امیدوارم  بتوانم با کسب مدال، دل مردم را شاد کنم.

 تجلیل از مسافر پاراالمپیک ۲۰۲۰
وی با برشمردن افتخارات ورزشی خود خاطرنشان کرد:کسب مدال طلا-  پارالمپیک آتن- ۲۰۰۴ ،کسب مدال طلا و برنز مسابقات آسیا- اقیانوسیه کوالالامپور- ۲۰۰۶،کسب مدال طلا و ۲ برنز مسابقات پارا آسیایی گوانگجو- ۲۰۱۰،کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در پرتاپ دیسک- هلند- ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸، کسب طلای مسابقات آسیایی اینجنون ۲۰۱۴، مقام نخست ‌کسب سهمیه پاراالمپیک ریو ۲۰۱۹ ، مقام اول قهرمانی جهان در لندن۲۰۱۷، مقام اول بازی‌های آسیایی جاکارتا – ۲۰۱۸ و انتخابی اعزام به پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو حاصل تلاش های مستمر و  چندین ساله ی بنده می باشد.

فرج زاده همچنین با بیان زمان مسابقه و رقابت ها  در ۱۳ شهریور در توکیو، از مراحل پیک آمادگی و ایده آل بودن شرایط برای مسابقات خبر داد.


وی برنامه ریزی و قدردانی اداره کل بهزیستی استان را از راه یافتگان پاراالمپیک قبل از اعزام به مسابقات، ستودنی خواند که برای نخستین بار صورت می گیرد و آنرا مایه دلشادی، دلگرمی و افزایش انگیزه خواند. 

 تجلیل از مسافر پاراالمپیک ۲۰۲۰

گفتنی است، سیامک فرج زاده دانشجوی دکترای مدیریت  دانشگاه تبریز و دارای مدرک مربیگری بین المللی و جهانی پرورش اندام، بدنسازی، تغذیه و آمادگی جسمانی و همچنین مدرک مربیگری درجه دو رشته های معلولین است.

کد خبر 41272

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک