پیام تبریک مدیرکل بهزیستی استان به مناسبت دهه ولایت

مدیرکل بهزیستی استان قزوین با صدور پیامی فرارسیدن دهه ولایت (اعیاد قربان و غدیر) را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان قزوین مدیرکل بهزیستی استان قزوین با صدور پیامی فرارسیدن دهه ولایت (اعیاد قربان و غدیر) را تبریک گفت.متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خدا

«مَنْ کُنْتُ مَوْلاه فَهذا عَلیٌ مَوْلاه»

بار دیگر موسم دو عید بزرگ مسلمانان جهان، یعنی عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم که دهه ی ولایت و امامت نامیده می شود، فرا رسید تا دوباره شادی و سروری وصف ناپذیر جهان اسلام را در برگیرد.

عید قربان روز ثبوت عشق و تسلیم، روز رهایی از تعلقات غیرخدایی و دلبستگی های دنیوی برای دل سپردن به رضایت پروردگار سبحان است و عید غدیر، عید کمال دین، روز عهد و میثاق با رب جلیل است.

و چه زیبا اینکه خداوند، حکمت خلقت انسان و آفرینش این جهان هستی را در عید قربان و راه کمال و سعادت را در سایه سار عشق به ولایت قرار داد و چه زیباتر اینکه، ''غدیر'' را عصاره ی خلقت و چکیده ی تمام ادیان الهی قرارداده است.

تقارب این دو عید عظیم، حلاوتی دوچندان دارد؛ چراکه باری دیگر بر ما این حقیقت را یادآور می شود که راهِ پیمودن مسیر تقرب به سوی خداوند سبحان و رسیدن به کمال، جز با رهایی از تعلقات دنیایی و تمسک به ائمه اطهار، امکان پذیر نیست.

ضمن تبریک فراوان به مناسبت ایام مبارک دهه ی ولایت و امامت، شادی سراسر معنوی و زندگی سرشار از برکت را برای همه ی هم میهنان گرامی به ویژه خانواده بزرگ بهزیستی ، آرزو می نماییم.

کد خبر 40575

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک