آمادگی بهزیستی سیستان و بلوچستان برای دریافت نذورات عید قربان

با فرا رسید عید سعید قربان بهزیستی سیستان و بلوچستان در راستای حمایت از معلولین و مددجویان تحت پوشش خود اقدام به جمع آوری نذورات شهروندان مومن سیستانی و بلوچستانی می کند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان با فرا رسید عید سعید قربان بهزیستی سیستان و بلوچستان در راستای حمایت از معلولین و مددجویان تحت پوشش خود اقدام به جمع آوری نذورات شهروندان مومن سیستانی و بلوچستانی می کند .

دکتر علی افشاری مقدم معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با فرا رسیدن دهه ولایت و اعیاد قربان و غدیر خم، شیرخوارگاه و مراکز و مجتمعات دولتی  بهزیستی و موسسات خیریه تحت نظارت در سراسر استان، با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی از هم اکنون آماده دریافت نذورات، گوشت های قربانی و کمک های مردمی و توزیع آنها در میان مددجویان هستند.
دکتر علی افشاری مقدم ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر اظهار کرد: برنامه دهه ولایت از ۳۰ تیر تا ۶ مرداد ماه امسال توسط سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت‌های خیّرین در استان برگزار می‌شود و این دهه فرصت مناسبی برای همراهی هر چه بیشتر مردم و خیّرین با افراد جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی است.
وی افزود: امسال علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته برای حل مشکلات افراد تحت پوشش از سوی این اداره کل، بدلیل شرایط ویژه این استان در شیوع کرونا و وضعیت بحرانی آن، آسیب شدیدی به وضعیت اقتصادی خانواده های تحت پوشش این اداره کل وارد شده که این سازمان به تنهایی قادر به حل همه مشکلات مددجویان و معلولان نیست و نیازمند یاری جدی خیّرین نوع‌دوست می باشد تا در این شرایط سخت یاریگر نیازمندان واقعی جامعه باشند.
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان ادامه داد: به همین منظور در برنامه‌ای که از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر در تمامی مراکز و مجتمع‌های دولتی بهزیستی در سراسر استان انجام می‌شود، اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خواهیم کرد تا از این طریق کمک‌های خیّرین و نذورات مردم را به دست ایتام و اقشار آسیب دیده از کرونا برسانیم.
دکتر افشاری مقدم عنوان کرد: مراکز و مجتمع های بهزیستی در تمامی 20 شهرستان آماده جمع‌آوری نذورات و گوشت‌های قربانی هم استانیهای عزیز هستند.
وی بیان کرد: شماره حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی استان۴۱۶۳۰۳۴۵۴۱۶۹۳۷۷۰ و به منظور رفاه حال خیّرین و دسترسی آسان تر، شماره کارت مجازی۶۳۶۷۹۵۷۰۸۷۱۳۴۰۴۰ و شماره شبای حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی سیستان و بلوچستان نزد بانک مرکزی ۶۳۰۱۰۰۰۰۴۱۶۳۰۳۴۵۴۱۶۹۳۷۷۰ آماده دریافت نذورات نقدی هموطنان عزیز می باشد.
معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تشکر از خیّرین و نیکوکاران گفت: شهروندان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌ ۳۳۴۳۸۱۳۳-۰۵۴ دفتر مشارکتهای مردمی بهزیستی سیستان و بلوچستان تماس حاصل نمایید.

کد خبر 40539

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک