شاهین شهر و میمه | ایجاد انگیزش برای اشتغال در بیماران بهبودیافته برگزار شد

با هدف توانمندسازی و ایجاد انگیزش برای اشتغال در بیماران بهبودیافته کارگاه آموزشی یکروزه کارآفرینی دانش‌بنیان در فرهنگسرای گلدیس شاهین شهر برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه، این کارگاه اموزشی با همکاری انجمن همیاران سلامت روان اجتماعی شاهین شهر برای جمعی از بیماران بهبود یافته و اعضای خانواده آنها در راستای ایجاد انگیزش و ورود به بازار کار برگزار شد.  

محمد حسین قربانی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به تخصیص تسهیلات اشتغال به بیماران بهبود یافته، گفت: این عزیزان می‌توانند با در دست داشتن مدرک معتبر مبنی بر سابقه یک سال پاکی از دام اعتیاد و گواهی معتبر مهارت شغلی از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای جهت اخذ تسهیلات مذکور به واحد اشتغال در اداره بهزیستی شهرستان مراجعه نمایند.  

در این کارگاه وحید احسانی جامعه شناس با اشاره به اهمیت دانش و اطلاعات در بازارکار گفت: دانایی و اطلاعات از تکنولوژی، بازار و بازاریابی، رسانه‌ها و هر آنچه توسط انسان‌ها مصرف می‌شود باعث قدرتمندی افراد خواهد شد.

آشنایی با ویژگی‌های کسب و کار، انگیزه‌های ایجاد کار، موانع نگرش مثبت به ایجاد کسب و کارو ویژگی‌های افراد کار آفرین از مهمترین سر فصل‌های این کارگاه آموزشی بود.  


   
 

کد خبر 40074

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد