شهرقدس| جلسه تیم تخصصی اورژانس اجتماعی برگزار شد

جلسه تیم تخصصی کارشناسان اورژانس اجتماعی شهرستان قدس با حضور مسئول اجتماعی بهزیستی شهرستان قدس و کارشناسان اورژانس اجتماعی و با هدف تسهیل امور مددکاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان تهران، این جلسه که با حضور مسئول اجتماعی این شهرستان بود، در خصوص مداخلات تخصصی و هم افزایی کارشناسان مربوطه برگزار گردید.

سیمین عبدااله پور در راستای برگزاری این جلسات عنوان کرد: مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان قدس با هدف مداخلات تخصصی و هم افزایی در زمینه برگزاری جلسات مستمر و منظم  اورژانس اجتماعی اهتمام می ورزد که خروجی جلسات تخصصی منتج به نتایج ارزشمندی در راستای برون رفت از مشکلات و چالش های مجموعه شود.

مسئول اجتماعی بهزیستی شهرستان قدس ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران اورژانس اجتماعی بر مواردی همچون دقت در گزارش نویسی، ضرورت اطلاع همکاران از پرونده های یکدیگر، ضرورت تعامل مناسب و سازنده با کلانتری ها و همچنین روحیه تیمی در کار اورژانس تاکید کرد و افزود: بر ضرورت دقت در ثبت و تکمیل آمار، پیگیری های منظم و به موقع تأکید دارم.

گفتنی است؛ در این نشست  کارشناسان اورژانس اجتماعی  به طرح مشکلات خود پرداخته که از جمله مشکلات مطرح شده نبود کارت شناسایی، کمبود تجهیزات و نیروی خدماتی بود که پس از بررسی های لازم اقداماتی در این موارد صورت  پذیرد.

کد خبر 38624

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک