حضور حداکثری موجب سربلندی ایران و ایرانی است

مدیر کل بهزیستی استان در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد، بیانیه‌ای صادر کرد.  

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان با اشاره به اهمیت انتخابات و نقش بهزیستی به عنوان نهاد حمایتی، اجتماعی برخاسته از انقلاب، در بیانیه‌ای در آستانه ۲۸ خرداد روز انتخاب؛ ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح‌ها، طرفداری‌ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت کرد تا با عزم و اراده خود مشارکت گسترده‌شان در پای صندوق‌های رای را به نمایش گذارند.

متن بیانیه این نهاد اجتماعی و حمایتی  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگوار، صبور و استوار ایران اسلامی؛

اینک همه ما در آستانه برگزاری انتخابات قرار گرفته‌ایم. جمهوری اسلامی ایران از آغاز تا به امروز، زنده بودن و پویایی خود را مرهون خداباوری، مردم باوری و خودباوری یافته است و بدون استثناء هر موفقیتی که رقم زده و هر عزتی که حاصل می‌شود و هر تلاشی که در عرصه‌های مختلف علم و فناوری، نظامی، سیاسی، اجتماعی و ... به ثمر می‌نشیند، محصول این اعتقاد ارزشمند است که حضرت امام روح الله(ره) آن را در کالبد اجتماع مسلمین جهان دمید.

ملت غیرتمند و آگاه ایران؛  

سازمان بهزیستی  با بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه ارائه خدمات اجتماعی و حمایتی به مردم وبالاخص  قشر آسیب‌پذیر، امروز به محضر شما گزارش می‌دهد که آتش یأس پراکنی دشمنان و انواع و اقسام تحریم‌ها از تحریم اقتصادی و نظامی و دارویی گرفته یا تحریم انتخابات بر دل و جان طیف گسترده‌ای از فرزندان جوان، خوش فکر و کوشای شما که برای پیشرفت  و خدمت رسانی به بهترین خلق میهن‌شان هم قسم شده‌اند؛ دیگر اثر نمی‌گذارد.  

این حرکت بزرگ و این اراده و خودباوری، نیازمند پشتیبانی و حضور درخشان شما در میدان و مواجهه با تاریک‌نمایی و بدبینی القا شده از آن سوی مرزهاست.
مشارکت و حضور مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح‌ها، طرفداری‌ها و رقابت‌های انتخاباتی، به خودی خود دستاورد عظیمی به همراه دارد و آن عبارت است از تقویت اعتماد به نفس ملی، گسترش باور توانستن و امید به آینده و افزایش قدرت ملی و بین المللی ایران سربلند در دنیای پیچیده امروز.

کارکنان و توانخواهان!  

بهزیستی استان با تاکید دوباره بر اهمیت انتخابات، از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت می‌کند تا بار دیگر با عزم و اراده خود در روز ۲۸ خرداد ماه در پای صندوق‌های رأی حضور گسترده شان را به نمایش گذارند. و  با امید و اطمینان به نصرت الهی همگام با آحاد ملت با افتخار در جشن شکوه جمهوریت ۱۴۰۰ شرکت خواهند کرد.
                                                                                                                                                                                       دکتر ولی اله نصر
                                                                                                                                                                                  مدیرکل بهزیستی استان

کد خبر 38166

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک