فراخوان | داوطلبان پذیرفته شده مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز، براساس برنامه ریزی بعمل آمده از پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی با مشخصات ذیل و بهمراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت انجام مصاحبه تخصصی در تاریخ تعیین شده دعوت بعمل می آید.

روز مصاحبه: 

یکشنبه   ۱۴۰۰/۳/۲۳ 

محبوبه    اقتداری
اعظم    جعفری
میترا    دهقان نیری


آدرس محل مصاحبه :استان البرز- شهرستان کرج- میدان آیت اله طالقانی- بلوار تعاون- خیابان فرهنگ-اداره کل بهزیستی استان البرز 
همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است.  

با توجه به پیش بینی امتیاز جهت دارندگان موارد ذیل، چنانچه دارای مستندات مربوطه می باشید مدارک لازم را در روز مصاحبه به همرا داشته باشید.  
۱-مدرک زبان انگلیسی معتبر(IELTS، TOFFEL، MSRT، TOLIMO ) 
۲-برگزیدگان علمی دانشجویی: مقتضی است داوطالبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب درآن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد.
۳- کتاب تالیفی و یا ترجمه 
۴- گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)
۵-مستندات مربوطه جهت دارندگان مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی

کد خبر 37681

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک