بوئین میاندشت| قدرت انتخاب بزرگترین موهبت الهی به انسان

نشست سیاسی بصیرتی با عنوان حضور پرشوردرانتخابات با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بوئین میاندشت ویژه بانوان جامعه هدف در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان بوئین میاندشت، نشست سیاسی بصیرتی با عنوان حضور پرشوردرانتخابات با حضورقاسم براتی رئیس اداره بهزیستی، سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بوئین میاندشت و بانوان جامعه هدف در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بوئین میاندشت، در این نشست سیاسی بصیرتی اظهار کرد: قدرت انتخاب بزرگترین نعمتی است که خالق جهان به ما عنایت کرده است.  

قاسم براتی افزود: انتخاب به ما کمک خواهد نمود تا در زندگی شرایط مساعدی را برای خود فراهم کنیم. وی ادامه داد: امروزه وظیفه ما حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و این مهم با حضور پرشور درانتخابات میسر می‌شود لذا؛ باید با حضور پرشور و آگاهانه در جهت بهبود شرایط و پیشرفت جامعه فرد اصلح را انتخاب نماییم.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بوئین میاندشت، ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان بهزیستی با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۰، گفت: رهبر انقلاب اسلامی همواره بر حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح تاکید دارند.

سرهنگ قاسمی، ضمن تشریح اوضاع سیاسی کشور و منطقه و اشاره به ابعاد شخصیتی سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی در تقویت و استحکام محور مقاومت در منطقه باعث شد به عنوان اصلی‌ترین دشمن آمریکا و رژیم صهیونیستی در جهان شناخته شود، ایشان در بخشی از وصیت‌نامه خود نوشت جمهوری اسلامی ایران امروز سربلند ترین دوران خود را طی می‌کند و ما می‌دانیم در شرایطی که دشمن تمام توان خود را برای تحریم اقتصادی به کار گرفته است و با وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی تنها مقاومت و استقامت در پیروزی به ما کمک می‌نمایند.

 وی افزود: یکی از وظایف ما تشویق آحاد مردم به حضور حداکثری در انتخابات است چرا که رهبر حضور با شور مردم در انتخابات بهترین پشتوانه ضمانتی برای حفظ نظام  مقدس جمهوری اسلامی می دانند که باعث اقتدار ایران اسلامی خواهد شد.

کد خبر 37577

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

دسترسی سریع به خدمات الکترونیک