کلنگ زنی ۴۲ واحد مسکونی ویژه معلولین در شیراز

مدیر کل بهزیستی فارس از ساخت ۶۳۵ واحد مسکونی ویژه معلولین و محرومان با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد و ۳۸۶ میلیون تومان در فارس خبر داد.

به گزارش راستین آنلاین سید محمد صادق کشفی نژاد با بیان اینکه کمیته راهبردی مسکن برای تجمیع توان دستگاه های مختلف تشکیل شده است، گفت :تفاهم پنج جانبه بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، انجمن خیرین مسکن ساز، سازمان بهزیستی و مسکن و شهرسازی  عملیات ساخت ۶۳۵ واحد مسکونی اجرا شد.
او در گفت و گو با خبرنگار راستین آنلاین با اشاره به اهمیت مسکن معلولین و تفاهم گنج جانبه دستگاه های متولی، افزود :در شرایط کنونی کشورکه مردم  با مشکلات اقتصادی دست و گنجه نرم می کنند ، کار های بسیار بزرگی در حوزه مسکن و اشتغال مددجویان صورت گرفته است.
کشفی نژاد ضمن اینکه دستگاه های متولی از تمام ظر فیت های اداری و بین بخشی استفاده می کنند، تصریح کرد :با توجه به کلنگ زنی پروژه ۴۲ واحدی فاضل اولویت با خانواده های دو معلولی و بیشتر خواهد بود.
او با بیان اینکه با اجرای تفاهم پنج جانبه امیدواریم  گستره فعالیت ها به جایی برسد که هیچ نیازمند و مددجوی فاقد مسکن نباشد، تصریح کرد ‌: انشالله ظرف سه سال آینده واحد های مسکونی تحویل مددجویان خواهد شد. 
کشفی نژاد در راستای تامین مسکن معلولان استان گفت :۳۶۵ واحد برای خانواده های داری دو معلول یا بیشتر کلنگ زنی شده است. 
او اظهار کرد : هزینه های بلاعوض به خانواده های معلولین داده می شود. 
تشکیل کمیته راهبردی مسکن 
او ضمن اینکه کمیته راهبردی مسکن تشکیل شده است و مساحت این پروژه ۲۵۷۳ متر مربع است ، گفت : در سامانه بنیاد مسکن تاکنون بالغ بر ۹۵۰ خانواده ای که  دو معلول و بیشتر دارند ثبت شده است و آمار خانوار های نیازمند در آن ثبت می شود. 
کشفی نژاد  عنوان کرد :با اجرای  این تفاهم نامه امیدواریم که بتوانیم مسکن را برای خانواده های نیازمند تهیه کنیم تا یکی از دغدغه های این عزیزان کم شود.
گفتنی است اعتبار کل ساخت ۳۶۵ واحد مسکونی که با مشارکت ۵ دستگاه متولی تامین شده، ۲۲ میلیارد و ۳۸۶ میلیون تومان است.
کد خبر 37397

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک