پیام مدیرکل بهزیستی استان کرمان به مناسبت سالروزآزادی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دکتر عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی این استان به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر پیامی را صادر کرد متن این پیام به شرح ذیل است :


سوم خرداد ١٣۶١، تاریخ‌ساز حماسه عظیمی است که تا ابد بر تارک مبارک انقلاب اسلامی می‌درخشدمقاومت حماسه آفرین رزمندگان اسلام را در برابر دیدگان جهانیان به رخ می‌کشد.
سوم خرداد نه فقط یادآور آزادی خرمشهر که یادآوری فداکاری ها و ایستادگی های تحسین برانگیز مدافعان ایران اسلامی در برابر نیروهای متجاوز است. ایران و ایرانیان امروز یک بار دیگر خاطره آزادسازی خرمشهر را گرامی می دارند  .
اکنون با گذشت ۳۹ سال از فتح خرمشهر مظلوم، اندیشیدن به آنچه باعث پیروزی اعجازگونه عملیات بیت‌المقدس و فتح‌الفتوح آزادسازی خرمشهر شد، برای امروز کشور که نظام سلطه و استکبار درصدد اشغال خرمشهرهای دیگر است، الهام‌بخش و درس‌آموز است.
اینجانب نیز با ادای احترام به مقام شامخ  شهدای  گرانقدر بویژه شهدای عملیات بیت المقدس، سالروز این پیروزی عظیم الهی را به رهبری فرزانه انقلاب، ملت غیور ایران اسلامی، خصوصا خانواده های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران و همچنین همکاران و جامعه هدف اداره کل بهزیستی در استان تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روز افزون  ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

دکتر عباس صادق زاده
مدیرکل بهزیستی استان کرمان

کد خبر 36886

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک