قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده مرحله دوم هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی می رساند ، بر اساس اطلاعیه ذیل انجام مصاحبه تخصصی برگزار می شود .

پیرو اطلاعیه قبلی و براساس برنامه ریزی بعمل آمده ،پذیرفته شدگان آزمون استخدامی طبق جدول ذیل  روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲، جهت انجام مصاحبه تخصصی به آدرس زنجان- میدان ۱۵ خرداد- جنب مزار شهدا- اداره کل بهزیستی استان زنجان مراجعه نمایند.

با توجه به پیش بینی امتیاز جهت دارندگان موارد ذیل ، چنانچه دارای مستندات مربوطه می باشید مدارک لازم را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید.

۱-مدرک زبان انگلیسی معتبر(IELTS،TOFFEL،MSRT،TOLIMO )

۲-برگزیدگان علمی دانشجویی:مقتضی است داوطلبانی که دارای رتبه اول در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خودرا دارا می باشند ،کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب درآن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه در روز مصاحبه ارائه نمایند. همچنین ارائه گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری می باشد.

۳- کتاب تالیفی و یا ترجمه

۴-گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان )

۵-مستندات مربوطه جهت دارندگان مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی،رازی و فارابی ) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها،سینمایی
لیست مصاحبه شوندگان هشتمین آزمون استخدامی هفته چهارم

نام پدر

نام خانوادگی

نام

نام استان

تاریخ مصاحبه

روز مصاحبه

صفی اله

مرادی

محمد

زنجان

۱۴۰۰/۰۳/۱۲

چهارشنبه

عصر

حمید

نجفی

افسانه

کد خبر 36879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

دسترسی سریع به سامانه های الکترونیک